2733
2734

بچه دوم نمیخواسیم ناخواسته حامله شدم گفت نگه داریم من بچه میخاما قول میدم هواتو داشته باشم اذیتت نمیکنم بزا باهم بزرگ شن و ایسری فرق میکنه و این صحبتا الان تو کاره خونه ک کمک نمیکنه بچه دوسالمم خیلی نگه نمیداره کمکم خیلی زجر میکشم با یه بچه نوپا تازه از پوشکم گرفتم همش باید تو دسشویی باشم  اصن نمیزاره استراحت کنم خیلی اذیتم میکنه عذاب میکشم واقعا همش عصبیم هفت ماهمه 

تنک و تنها کسیم هوامو نداره مادرشوهرم یهرغذایی برام نپخت دوتا خونه اوبرتر هسن پدر مادریم ندارم  😭بعد ب شوهرم گله کردم گفتم من چرا حرفتو گوش دادم گولتو خوردم خودمو بدبخت کردم میگ فک کردی من بچه دوم برا چی خواسم براایکه یکیش تو ببری یکیش من😭 چی بگم اخه بهش من ای چه حرفیه بهم میزنه 😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
مادر شوهرت وظیفه ای در قبال تو نداره .. در مورد سختی های بارداری  و بچه داری فقط خودت و شوهرت م ...

اگ نداره بهد دنیا اومدن بچه هم بتمرگه خونش دخالت نکنه تو کار زن پسر دم ب دقیقه ایراد بگیره

2706