2737
2734

شرط مداومت بر این اسما و اذکار هست

که در چند روز اول نتایج و ارامش رو حس میکنین

برای برآورده شدن هر حاجتی این ذكرها را بگویید بر آورده می شود انشاالله

طلبكار: 360 مرتبه  یاحی و یا قیوم

ملك و وكالت: 360 مرتبه یا فرج

زیارت بزرك :360  مرتبه یا ماشاالله

رفع بیكاری:  360 مرتبه یا الله

رفع تهمت:    360 مرتبه یا الله اعلم

انتقال و جابه جایی: 360 مرتبه یا رب

زراعت كاری:  360 مرتبه صلوات

ازدواج جوانان: 360 مرتبه یا رئوف و یا رحیم

قبولی دانشگاه:  360 مرتبه یا جواد الائمه

بچه دار شدن:    360 مرتبه توحید

وسعت رزق:    360 مرتبه اناانزلنا

خانه دار شدن: 360 مرتبه یا كریم

ادای قرض: 360 مرتبه  اناانزلنا

مسافرت رفتن: 360 مرتبه  فالله خیر حافظا و هو الرحم الراحمین

آشنا شدن با قرآن: 360 مرتبه یا نور و یا قدوس

به راه راست آمدن جوانان: 360 مرتبه ایاك نعبد و ایاك نستعین

كمبود و كم حوصلگی: 360 مرتبه یا محمد،علی،فاطمه،حسن و حسین

رفع اضطراب:  360 مرتبه لاحول و لاقوه الا بالله

بیرون آمدن از خانه: توكلت علی الله

بركت پول و غذا: 360 مرتبه    الذی احسن الحسنی

بركت كشاورزی:   360 مرتبه  یارب العالمین  

گره در كار آقایان:  360 مرتبه   یا جواد الائمه

پیدا شدن اشیاء گمشده:  360 مرتبه   نور الله ناظر

رفع ناتوانی: 360 مرتبه   یا علی مدد

رفع كینه و كدورت: 360 مرتبه   بسم الله النور

رفع فقر:   360 مرتبه    اناانزلنا

شیرین شدن زندگی : 360 مرتبه   یا عزیز زهرا

دفع دعوای خانوادگی: 360 مرتبه   یا محمد و یا علی

شفای مریض:360 مرتبه   یا من اسمه دوا و ذكره شفا

رفع وسوسه:360 مرتبه   اعوذ بالله من الشیطان الرجیم

كارگشایی: 7 مرتبه   آیت الكرسی،توحید، مزمل و صلوات

دفع اعتیاد: 360 مرتبه  بسم الله الرحمان الرحیم

مریض بد حال:360 مرتبه یا سریع الرضا

دفع چشم زخم: 360 مرتبه لاحول و لا قوه الا بالله،حمد، وان یكاد و آیت الكرسی

جوانهای عازم سربازی: 360 مرتبه  ایاك نعبد وایاك نستعین

دور شدن دشمن: 360 مرتبه  واكفنی شر الجن و الانس من اعدائی

آزادی زندانیان:  یا باب الحوائج یا موسی ابن جعفر

حصار خانه و زندگی: 360 مرتبه الله،توحید و یس

خدا خیرت بده

ایشالا هیچ غمی تو دلت نباشه

ایشالا هر دعایی در حقم میکنید صد برابرش به خودتون برگرده💚 / مذهبیم ولی نه اونطور که به فکر مردم بد نشسته باشه سعی میکنم مذهبی واقعی باشم آزارم به کسی نرسه / خوبی کردن💐 به دیگران از همه مهم تره تو هر دین الهی/ ❤ خدایا ❤ همیشه به کمک های تو امیدوارم/ خانم ها منو از دعای خیر خودتون لطفا فراموش نکنید🌸🙏/ 🌺خانم ها لطفا بیاید همدردی کنیم و به هم دلگرمی بدیم هرکسی به نوعی گرفتاری یا مشکلات داره🌺/  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم اللهم عجل لولیک الفرج اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم /// خانم ها لطفا تو تاپیک های دعا کردن و ختم تگم کنید. ممنون. 🌸 درضمن بیشتر تاپیک هام برای دل خودم هست نه خطاب به کاربران.  مرسی.🌺 / خدایا شکرت که چشم بد و شر و دشمن رو ازم دور میکنی، خدایا بابت نعمت ها و خوشی ها شکر❤ خدایا توکلم به خودته ❤/ من یک آدم مذهبی روشنفکرم از معمولی هم معمولی تر هستم نه اینکه خشک مذهبی باشم ولی خب اعتقاد دارم و گاهی وقتها دعا میکنم برای حاجت های خودم و گاهی هم برای حاجت های دیگران / دختر جوون فعلا مجرد هستم اومدم اینجا تا گاهی وقت ها با خانم ها حرف بزنم سرگرم بشم🙃 یا اینکه دعا کنیم در حق همدیگه💚 / بنده ی حقیر و ضعیف خدای قدرتمند و بلندمرتبه هستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنونم عزیزم...الهی همیشه شاد و تندرست و حاجتروا باشی..

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.
2731

حیران کردن سارق و برگرداندن سرقت شده

حیران کردن سارق و برگرداندن سرقت شده

هفت عدد ریگ (سنگ) تهیه کرده یکی از آنها باید سفید باشد بر هر کدام از این سنگها یا ریگها 3 بار عزیمت ذیل خونده بشه سپس سنگها رو در محل سرقت بگذارین وسنگ سفید در جیب مال باخته گذاشه شود تا حصول نتیجه وهر زمان اموال سرقت شده برگشت داده شد سنگها رو از محل سرقت و جیب خارج کرده و بر آنها آیات ابطال خونده شود (بجای گفتن ابطال سحر بگین بطل عملنا)

وبا آب شسته شوند و در جای پاک رها کنین

عزیمت:

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرحبم  لَا اللَّهُ الَّا اللَّهِ نارت وَ اسْتِنَارَةَ

لَا اللَّهُ الَّا اللَّهِ وعلی السَّمَوَاتِ وَ الْأَرْضِ دارت

لا الهِ الَّا اللَّهُ بِهَا تسیر الْجِبَالِ الراسیات

لا الهِ الَّا اللَّهُ بِهَا قَامَتِ السَّمَوَاتُ

لَا اللَّهُ الَّا اللَّهُ بِهَا خَلَقَ کل مخلوق

لا الهِ الَّا اللَّهُ بِهَا قَسَمَ الأرزاق

لا الهِ الَّا اللَّهُ بِهَا تَرْجُفُ القلوب

لا الهِ الَّا اللَّهُ بِهَا یرد مَا فات

لا الهِ الَّا اللَّهُ بِهَا قَامَ العرش

لا الهِ الَّا اللَّهُ جَلَّ جلاله

لا الهِ الَّا اللَّهُ الْوَاحِدُ الْأَحَدِ

اللَّهُمَّ انی اسئلک بِحَقِّ سیدناحبریل الأمین امین اللَّهِ علیه السلام

واسئلک بِحَقِّ سیدنا میکائیل وکیل اللَّهِ علیه السَّلَامُ

واسئلک بِحَقِّ سیدنا عزرائیل علیه السلام

واسئلک بِحَقِّ سیدنا آدَمَ صَفْوَةِ اللَّهِ علیه السلام

واسئلک بِحَقِّ سیدنا ابراهیم خلیل اللَّهِ علیه السلام

واسئلک بِحَقِّ سیدنا موسی کلیم اللَّهِ علیه السلام

واسئلک بِحَقِّ سیدنا عیسی رُوحَ اللَّهِ علیه السَّلَامُ

واسئلک بِحَقِّ سیدنا مُحَمَّدُ رَسُولُ اللَّهِ صَلِّ اللَّهِ علیه وَ علی آلِهِ وَ سلم

اللهم بأسمک العظیم الْأَعْظَمِ وبرسلک الکرام انَّ تُرَدُّ ذهبیه ( فُلَانَ ابْنَ فلانه ) یا مُسَبِّبَ کل سَبَبُ ویا رَادَّ کل مَا ذَهَبَ وَ لَا یستطیع بِأَنْ یبقی لک طَلَبِ یا وَدُودُ یا وَدُودُ یا ذوالجلال والأکرام وَ لَا حَوْلَ وَ لَا قَوِّهِ الَّا بِاللَّهِ العلی العظیم

معنی  (تُرَدُّ ذهبیه ) برگردانی آنچه از دست فلانی رفته

2738

اگر زن و شوهری با یکدیگر بحث و جدل کردند به طوری که دوست نداشتند حتی یکدیگر را بنگرند و بر سر مواضع خود پافشاری نمودند باید یک نفر واسطه گردد و دعای زیر را برای آنان بخواند.

الف )ذکر یا وَدود را بر دو تکه شیرینی یا قند یا نبات یا لیوانی شربت و یا زولبیا بامیه بخواند و به آن ها دهد تا بخورند.

ب) یک بار سوره واقعه را بر دو عدد شیرینی یا آب نبات یا زولبیا بامیه بخواند و بعد از آندعای زیر را قرائت کند و شیرینی را به آنها بدهد تا بخورند.

تَوَکَّلوا یا خُدّام هذهِ السُّورَه بِالاُلفَه و المَحَبَّه بَینَ فلان بن فلان و فلانه بنت فلانه بحق هَهْطُوبْ هَهْطُوب لُهوبْ اَجِب یا صَمْتُون ذُوبَهاء و جَمال تَوَکَّلوا یا خُدّام هذهِ السّورَةِ الشَّریفَة بِالمَحبَّة الدّائِمَه وَالوِداد بین فلان بن فلانة و فلانه بنت فلانه بِحَقِّ هذهِ السُّورَةِ عَلَیکُم و طاعَتَها لَدَیْکُم

نکات مهم 🙏🙏🙏🙏

به جای فلانه بنت فلانه اسم زن و مادرش و به جای فلان بن فلانه اسم شوهر و مادرش را بگویید.در دستور دوم دعا را بر شربت و چیزهای مایع نخوانید اما در دستور اولی می توانید دعا را بر روی مایعات و شربت بخوانید.

برا برگشت عشق‌چبری نی؟

یکی از دعاهای بازگشت معشوق کمتر از سه روز آیة الکرسی می باشد. برای این منظور بایستی 110 مرتبه آیة الکرسی را با نیت بازگشت معشوق کمتر از سه روز تلاوت کنید. امید است که خداوند حاجت شما را برآورده سازد

آيات كريمه ذيل براي زياد شدن و افزايش مهر و محبت ميان زن و شوهر و خصوصا زن و شوهرهاي جوان و كساني كه احساس سردي نسبت به همسر خود دارند

بسيار موثر است.

پس از نماز صبح، ده مرتبه هر آيه را قرائت نمايد و سپس از خداوند جل جلاله درخواست مهر و محبت بيشتر و بهبود روابط ميان خود و همسرش را نمايد.

آيات شريفه ذيل را قرائت نمايد:

(يُحِبُّونَهُمْ كَحُبِّ اللَّهِ وَالَّذِينَ آمَنُوا أَشَدُّ حُبًّا لِلَّهِ) سورة البقرة آيه (165)

(قُلْ إِن کُنتُمْ تُحِبُّونَ اللّهَ فَاتَّبِعُونِی یُحْبِبْکُمُ اللّهُ)سورة ال عمران آيه (31)

(إِنِّي وَجَّهْتُ وَجْهِيَ لِلَّذِي فَطَرَ السَّمَاوَاتِ وَالأَرْضَ حَنِيفًا وَمَا أَنَا مِنَ الْمُشْرِكِين)َ سورة الانعام آيه (79)

(وَأَلَّفَ بَيْنَ قُلُوبِهِمْ لَوْ أَنْفَقْتَ مَا فِي الْأَرْضِ جَمِيعاً مَا أَلَّفْتَ بَيْنَ قُلُوبِهِمْ وَلَكِنَّ اللَّهَ أَلَّفَ بَيْنَهُمْ إِنَّهُ عَزِيزٌ حَكِيمٌ)  سورة الأنفال آيه (63)

وَقَالَ الْمَلِكُ ائْتُونِي بِهِ أَسْتَخْلِصْهُ لِنَفْسِي ۖ فَلَمَّا كَلَّمَهُ قَالَ إِنَّكَ الْيَوْمَ لَدَيْنَا مَكِينٌ أَمِينٌ) سورة يوسف آيه (54)

وَأَلْقَیْتُ عَلَیْکَ مَحَبَّةً مِّنِّی وَلِتُصْنَعَ عَلَی عَیْنِی. ) سورة طه آيه (39)

(إِذْ كُنْتُمْ أَعْدَاءً فَأَلَّفَ بَيْنَ قُلُوْبِكُمْ فَأَصْبَحْتُمْ بِنِعْمَتِهِ إِخْوَانًا) سورة ال عمران آيه (103)

(اللَّهُ نُورُ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضِ مَثَلُ نُورِهِ كَمِشْكَاةٍ فِيهَا مِصْبَاحٌ الْمِصْبَاحُ فِي زُجَاجَةٍ الزُّجَاجَةُ كَأَنَّهَا كَوْكَبٌ دُرِّيٌّ يُوقَدُ مِن شَجَرَةٍ مُّبَارَكَةٍ زَيْتُونَةٍ لَّا شَرْقِيَّةٍ وَلَا غَرْبِيَّةٍ يَكَادُ زَيْتُهَا يُضِيءُ وَلَوْ لَمْ تَمْسَسْهُ نَارٌ نُّورٌ عَلَىٰ نُورٍ يَهْدِي اللَّهُ لِنُورِهِ مَن يَشَاءُ وَيَضْرِبُ اللَّهُ الْأَمْثَالَ لِلنَّاسِ وَاللَّهُ بِكُلِّ شَيْءٍ عَلِيمٌ)  سورة النور آيه (3)

قرائت آيات مباركه فوق را به مدت يك هفته مداوم بدون قضا شدن هيچ نمازي ادامه دهد. به اذن خداوند متعال مهر و محبت ميان آنها بسيار زياد خواهد شد.

2706