2733
2734

خیانت بده برای هر دو طرف. فک کنم استارتر منظورش همن بود. متاسفانه یه موج فمنیستی بیخودی راه افتاده که حال ادم رو بد میکنه. تعادل و انصاف رو کلا زیرپا گذاشتن

عضو چالش بامدادخمار. گروه نارنجی.وزن شروع 79.5   هدف اول: 75   هدف دوم 70  هدف سوم 65  پیش به سوی هدف.
چون داره این حقو به هرزه ها میده که خیانت کنن کی گفته کسی که تو مجردی با کسی دوست بوده حقشه که بهش ...

منظورش اینه دخترها ولو وبازن راه ب مردام میدن....بد حرفشو زد

به خودت انرژی مثبت بده،با عشق زندگی کن،آشپزی کن،بخند،برقص،ب خودت وخونت برس،ب اعضای خانواده ات محبت کن....مگه دنیا چند روزه،بیخیال شو وبگذر۰😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزه دل چرا اینو میگی اکثرا خانمایی که اگه این چیزارم بگن برا زمان مجردیشون هست اکثرا خانم ها ایران ...

این ی مریضیه واقعاآدم میتونه خواسته هایی روک داره ازطرف مقابل ک بخاطراون میره هرزه بازی ب زن یاشوهرخودش بگه ک براش انجام بده ن ک ب طندگیش خیانت کن.بخاطرهمین کارای مرداوزنای خیانت کاره ک خدابلاهاشوفقط برامون نازل میکن 

2731

اگه واقعا اینجوریه پس چرا شوهر من این کارا رو بکنه منکه تو یه خانواده ای بزرگ شدم که که حتی آوردن اسم یه پسر غریبه بده   چه برسه به دوست پسر و این حرفا من که تازه ۱۷ سالمه و خدا میدونه به جز شوهرم هیچکس نه دستش بهم خورده نه یه تار از موهامو دیده هیچوقت ایا واقعا حق منه که شوهرم همچین کارایی بکنه

هرگز به کسی حسادت نکن :                                   بخاطر نعمتی که خدا به او داده :                              زیرا تو نمی دانی خداوند چه چیزی را از او گرفته          و غمگین مباش وقتی خداوند چیزی را از تو گرفت زیرا تو نمی دانی خداوند  چه چیزی را عوض آن به تو خواهد داد� 🙂 پس همیشه در هر حال و هر لحظه شکر گزار🙏 نعمت های خدا باشیم 🌹   🤗خدایا شکرت 🤗     
2738

واقعا چقد تو زندگی بقیه دخالت میکنید...یکی دوست داره با پسرا باشه فقط چون با پسرا اوکی تره منطقی تره مگ هرکی با پسره دخت ربدیه..منم الان با یه پسری ۷ ساله چت میکنم از تبریز دوستای خوبیم هستیم و مثل یه دوست عادی برخورد میکنیم

عشق ها میمیرند...رنگ ها رنگ دگر میگیرند.و فقط خاطره هاست... ک چه شیرین و چه تلخ...دست ناخورده ب جا می مانند
اگه واقعا اینجوریه پس چرا شوهر من این کارا رو بکنه منکه تو یه خانواده ای بزرگ شدم که که حتی آوردن اس ...

اگ شوهرت ذات پاکی داشته باش همیش نیازاشوبرطرف کنی مطمعن باش جایی نمیره 

این ی مریضیه واقعاآدم میتونه خواسته هایی روک داره ازطرف مقابل ک بخاطراون میره هرزه بازی ب زن یاشوهرخ ...

دقیقا نمیدونم چه مرگشونه اینجور ادما نبایپ اصلا ازدواج کنن بخدا اکثر اونایم که خیانت میکنن زنای نجیب وخوشگل دارن یا شوهرای خوب دارن میدونی بدترین چیز چیه اینکه طرف بدونه زن وبچه داره یا متاهل به رابطش با اون این شخص ادامه بده

🌌
دقیقا نمیدونم چه مرگشونه اینجور ادما نبایپ اصلا ازدواج کنن بخدا اکثر اونایم که خیانت میکنن زنای نجیب ...

واس اون آدماشرایط مقابل فرق نداره فقط ساخته شدن واس بدبخت کردن بقیه البته خودطرف هم مقصره ک حرومزاده بازی میکن من خودم ی بارتوزندگیم بخاطرخیانت شکست خوردم وجداشدم خیلیییییی بده 

منظورش اینه دخترها ولو وبازن راه ب مردام میدن....بد حرفشو زد

وقتی گوشت بزارن جلو گربه سریع میخوره...هر چقدرم بگن نخور اون کار خودشو میکنه..بعضی مردها هم اینجوری ان.که البته زن نباید اونجوری بگرده....البته خیانت مردها رو تایید نمیکنم..ولی بی عفتی زن، غلطه واقعا...ریپ مخالفا ممنوع

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.
2706