2733
2734
عنوان

من از دیوار چیزی خریدم پولشو پنجم واریز کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 545 بازدید | 56 پست

چجوری اعتماد میکنین باید وقتی میرفت بده اداره پست شمام همون روز پولو واریز میکردین حالا هم تند باهاش برخورد کن بگو یا پولو پس بده یا سفارشمو بفرس

ما اونجوری که دلمون میخواست زندگی نکردیم..!اونجوری زندگی کردیم که مجبور بودیم:))🍂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوست من با همین دیوار ماشین خارجیش از چنگش درآوردن و چک بی محل کشیدن و هیچی دستش نگرفت و هنوز پرونده اش بازه..زود اعتماد نکنید.

السلام علیک یا بقیه الله ‌"عجل الله تعالی فرجه" به جمع مشق انتظار بپیوندید
2728

تهدیدش نکن چون شمارش و خاموش میکنه دیگه با پلیس و ... به جایی نمیرسی تا گوشیش روشنه برو فتا شکایت کن

7راز خوشبختی از کوروش کبیر: متنفر نباش"عصبی نشو"ساده زندگی کن کم توقع باش"همیشه لبخند بزن"زیاد ببخش 1دوست خوب داشته باش
2738
آدرس خونه کدپستی شماره تلفنمو داره فعلا دستم زیرسنگشه  و مطمعنم هستم ک کلاهبردار نیست فقط گشاد ...

بنظرم برو شکایت کن

ولی اگه خواستی شکایت بهش خبر نده که میذاره در میره

برو شکایت کن یهو ابلاغیه بیاد از ترس بمیره

این کاربری قبلا ماله دوستم بود که دیگه دوستش فوت کرد و میخواست تعلیق کنه خودشو ولی من ازش خواستم بده بهم  
چجوری اعتماد میکنین باید وقتی میرفت بده اداره پست شمام همون روز پولو واریز میکردین حالا هم تند باهاش ...

دستم زیرسنگشه نمیتونم تند باهاش حرف بزنم وگرنه خوب بلدم چی بگم

♥رو به تو سجده میکنم.....دری به کعبه باز نیست♥️
من تو دیوار زیاد وسیله فروختم اما همه اول میان جنسرو میبینن و بعد پول میدن

منم هزاران بار خرید کزدم همون لحظه پولو ریختم 

اونا ام محترمانه فرداش رفتن و ارسال کردن

بعضیا نمیدونم چجور روشون میشه

♥رو به تو سجده میکنم.....دری به کعبه باز نیست♥️
آدرس خونه کدپستی شماره تلفنمو داره فعلا دستم زیرسنگشه  و مطمعنم هستم ک کلاهبردار نیست فقط گشاد ...

داشته باسه اون بابد بترسه نه شما

7راز خوشبختی از کوروش کبیر: متنفر نباش"عصبی نشو"ساده زندگی کن کم توقع باش"همیشه لبخند بزن"زیاد ببخش 1دوست خوب داشته باش
2706