2726
کدوم دختری دوست نداره اخه من پدرم نذاشت تا۲۲سال گوشم سوراخ نبودم همیشه حسرت میخوردم

من ۲۹ سالگی داشتم عقد میکردم رفتم سوراخ کردم و ممنونم از پدر و مادرم که اجازه انتخاب بهم دادن و به بدن من بدون دونستن سلیقه من دست نزدن و گوشم و سوراخ نکردن من الان بچه ها رو میبینم گوششون سوراخه احساس بدی پیدا میکنم گوش دخترمم الان ۷ سالشه سوزلخ نکردم و انتخاب و میزارم به عهده خودش

7راز خوشبختی از کوروش کبیر: متنفر نباش"عصبی نشو"ساده زندگی کن کم توقع باش"همیشه لبخند بزن"زیاد ببخش 1دوست خوب داشته باش
اونایی که میگن گذاشتیم خودش بخواد هم رو سوراخ کردن گوش هم ختنه بزرگ بشه فقط دوستاشو میبینه که گوشوار ...

ختنه که از نظر علمی ثابت شده باید انجام بشه بحثش جداس چون دردم داره بهتره تا بچه کوچیکه شرش کنده شه 

ولی گوش سوراخ کردن درد نداره که الان یه چیزایی اومده یه بار مصرف ادم میتونه بگیره خودش تو خونه سوراخ کنه اصن 

دیگه الان همه دخترا یا ژل تزریق میکنن یا دماغ عمل میکنن گوش سوراخ کردن که چیزی نیس دردم داشته باشه ۱ ثانیس 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من دخترمو تقریبا۱۰روزه بود سوراخ کردم الان پنج سالشه یبار دیگه سوراخ کردیم گوشش دوتا سوراخ داره

بیشعوربودن زمان و مکان نمی‌شناسه آدم بیشعور همه جا خودشو نشون میده لطفاً یکم شعور،چه سرنوشت غم انگیزی دارد کرم ابریشم تمام عمر پیله می‌دوزد ولی به فکر پرواز است...،کجایی سهراب،آب را گل کردند زخمها بر دل عاشق کردند، که همین نزدیکی عشق را دار زدند،همه جا سایه دیوار زدند،گفته بودی قایقی خواهم ساخت و دور خواهم شداز این شهرغریب...،قایقت جا دارد؟من هم از همهمه ی داغ زمین بیزارم......
اونایی که میگن گذاشتیم خودش بخواد هم رو سوراخ کردن گوش هم ختنه بزرگ بشه فقط دوستاشو میبینه که گوشوار ...

نه اصلا اینطور نیست من هنوزم گوشواره دوست ندارم و گوشواره گوشم نمیکنم فقط برای عروسی رفتم سوراخ کردم که به نظرم اشتباه بود

7راز خوشبختی از کوروش کبیر: متنفر نباش"عصبی نشو"ساده زندگی کن کم توقع باش"همیشه لبخند بزن"زیاد ببخش 1دوست خوب داشته باش
2728
سه سالشه هنوز سوراخ نكردم هروقت خودش خواست سوراخ ميكنه

دخمل بدون گوشوارع😍😁

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا
ختنه که از نظر علمی ثابت شده باید انجام بشه بحثش جداس چون دردم داره بهتره تا بچه کوچیکه شرش کنده شه& ...

نمیدونستم ندیدم . من هم گوش دخترمو هم ختنه پسرمو دوماهگی انجام دادم. دیگه مادرشونو باید ببخشن اگه اشتباه کردم😅

بنظرم نبر بزار بزرگ اگه خودش دوست داشت انجام بده منم گوشم سوراخ نیست چون گوشواره دوست ندارم مامانم گفت که اگه دوست داری گوشتو سوراخ کن که گفتم نه گوشواره دوست ندارم.

ببخش و فراموش کن و ادامه بده...
2706