2726
عنوان

با این پول کم میشه طلا خرید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 872 بازدید | 107 پست
سکه نگیرم پس؟ من اصلا از طلا و اینا سردرنمیارما الان میگن اب شده نمیدونم چیه میگن بدون اجرت نمیدو ...

ولله منم بدون اجرت نمیدونم. طلای آب شده یه تیکه طلاست که یه کد روشه و شکل خاصی نداره. یه چهارگوش معمولی زرد. طلای دست دوم هم داریم که کارمزد نداره. سکه هم خوبه. ببین عزیزم هرچیزی بهتر از ریاله. اینا گند زدن به اقتصاد. حجم نقدینگی شده 3 هزار میلیارد تومن. فقط ریال نگه ندار. 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ولله منم بدون اجرت نمیدونم. طلای آب شده یه تیکه طلاست که یه کد روشه و شکل خاصی نداره. یه چهارگوش معم ...

اره منم الان یهو به ذهنم اومد

با خودم میگم چرا پولمو راکد نگه دارم؟ باز دلم به بورس خوش بود که عرضه اولیه بخرم باهاش اونم که فعلا تعطیله

این کاربری قبلا ماله دوستم بود که دیگه دوستش فوت کرد و میخواست تعلیق کنه خودشو ولی من ازش خواستم بده بهم  
2728
طلای دسته دو بگیری در هر صورت مالیاتو ازت میگیرن، تازه یه مقدار سودک میگیرن

واقعا خودمم موندم

طلای آب شده چی؟

این کاربری قبلا ماله دوستم بود که دیگه دوستش فوت کرد و میخواست تعلیق کنه خودشو ولی من ازش خواستم بده بهم  
آب شده نمیدونم، شاید خالص بهت ندن  در کل سکه راحتی، هر لحظه پوله، فاکتور از این مسخره بازیا هم ...

ولی چقد سکه تمام گرونه 

کل زورمو بزنم نیم سکه میتونم بگیرم اونم باید کل پس اندازمو بدم حسابام خالی شه

سکه نگیرم پس؟ من اصلا از طلا و اینا سردرنمیارما الان میگن اب شده نمیدونم چیه میگن بدون اجرت نمیدو ...

طلای آب شده چون وارد نیستی ممکنه تو عیارش سرت کلاه بذارن.بعدهم آب شده فک نکنم زیر ۲۰ خورده ای گرم بدن اصلا.همون ربع سکه یا نیم خیلی راحت تره

2706