2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره 

من اولش که با خواهرشوهرم ارتباط داشتم هر روز صب با بچش میومد شب شوهرش .بچشون مثل کنه بود جدا نمشد ازم میگفتم یه لحظه بزار استراحت کنم گریه میکرد داد میزد انگار که زدمش دوباره بازی میکردم اخرش منو میزد یعنی بدنم از دست بچه کبود بود مامانشم چیزی نمیگفت منم که لال .الان خداروشکر حداقل از اونا یکم دورم باهام سردن کمتر دخالت میکنه تو کارم اما با تلفن با شوهرم. حرف میزنه شوهرم مو به مو براش توضیح میده

2728

اره تو هم رو نده به فکر خودت باش به خدا برس ارایش کن ورزش کن آهنگ گوش بده به خونه زندگیت برس ، استراحت کن اگه اینا رو انجام بدی وقت نمی کنی بهشون سر بزنی چه برسه به کمک کردن 

2738
من مامانم برام سر مشق شد و یاد گرفتم با خانواده شوهر چطور باشم این زمونه هر چی خوب باشی میزنن تو سر ...

کاملا درست میگی.افسوس که دیر فهمیدم البته من اگه مثل شما رفتار میکردم شوهرم پشتمو خالی میکرد 

خوشم میادحواست جمع😂😂

آخه چندبار خرابکاری کردم

یه بار هم یه آقا تاپیک درد ودل زده بود منم همه مشکلات نازایی ام رو بهش گفتم بعد فهمیدم آقا هستش😭😭😭😭

فقط از خدا سلامتی و شادی پدر و مادرم و همسرم و خانواده ام رو میخوام همین. خدایا به خودت سپردمشون🤗
2706