2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یا خدا عجب شوهری😳

خیلی اذیتم میکنه همش گریه میکنم میگه من که خوبم تو زندگیو سخت میگیری یعنی وقتی یکی از فامیلام میاد تا مرز سکته میرم که ابرومو نبره.برا فامیل خودشم که درست مخالف مال من رفتار میکنه

2728
مدام سلیقه ها و تفاوتمو مسخره میکنن بخدا دییونم کردن پدرشوهرم یکماهه فوت شده ، ما چون نزدیکیم ت ...

یه چیز بگم زیادم این طوری رفتار نکن فک می کنه چه خبره 

اصلا چرا باید ناراحت شی سعی کن وقتی حرف بهت زد اگرم ناراحت شدی به روت نیاری چون نقطعه ضعف ات میشه دائم از همین راه عذابت میده

یه چیز بگم زیادم این طوری رفتار نکن فک می کنه چه خبره  اصلا چرا باید ناراحت شی سعی کن وقتی حرف ...

من به روش نمیارم 

فقط به شوهرم میگم اونم میره اعتراض میکنه چون من غصه مبخورم

یه عادت زشتی ام ک دارن مدام زندگی دوتا دخترا رو میخاد واسه من الگو کنه، بهم بگه مسئولیت نداری 

انگار لذت میبره

2738
اسی من خودم هنوز نرفتم سر زندگی و نمیدونم چی میشه ولی سعی کن زیاد دلتنگ نشی و عادت کنی چون این گریه ...

حرفم اینکه قرار نیس حرف زیاد کنن

نمک رو زخم نشن

فکر میکنن تو همه چی دانای کلن

۲۷ سالمه  یکساله دور از خانواده م ۲ ماهه بخاطر کرونا خانوادمو ندیدم خانواده شوهرم درکم نمیکن ...

بگو تا سبک شی

کلیک کنید تاپیک عکس قبل و بعد عملم با نیک تبار  بینیم که فرم نداره و اخلاق و شرافت کاری خودش و منشیش صفره شما گول نخورید مثل من هیچی سخت تر از گیر افتادن تو جایی که بهش تعلق نداری نیست :)  اگر همه مثل هم فکر کنند در حقیقت هیچکس فکر نمیکند #فمینیست 
2706