2410
2553
یه راه عزیزم تو یه دفتر بنویس بعد هر شب دعا ناد علیو بخون محاله گلم این دعا بخونی صاحب اسمش جوابتو ن ...

واقعا دعای ناد علی محشره عالیه عالی اینقدرآرامش میگیرم به خوندنش دیدی چه معنیه قشنگی داره انگارداری باخدا حرف میزنی

واقعا دعای ناد علی محشره عالیه عالی اینقدرآرامش میگیرم به خوندنش دیدی چه معنیه قشنگی داره انگارداری ...

اره گلمممم عالیهه به خدا که این دعا معجزه است ایشالله گلم چند روز دیگه ببینیم تاپیک رسیدن به عشقتو زدی 😍به حق همین دعا عزیز 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اره گلمممم عالیهه به خدا که این دعا معجزه است ایشالله گلم چند روز دیگه ببینیم تاپیک رسیدن به عشقتو ز ...

دستت دردنکنه واسه انرژی مثبتت دختر چقدر توماهی ان شاءالله که خوشبخت بشی 😍

دستت دردنکنه واسه انرژی مثبتت دختر چقدر توماهی ان شاءالله که خوشبخت بشی 😍

فداتشم مننن گلم اینجور نگو نیگاهت ماه عزیزم کخ اینجور دیدی منو همیشه انرژی مثبت به خودتو اون بده چون تو خانومی عزیزم باید این کار کنی هیچ وقت از خدا نا امید نشو بزرگ‌ترین گناه نا امیدی تا خدا هست بدون همه چی امکان داره حتی اگه دنیا هم نخواد خدا به خواد شما بهم میرسید 

2720

اگر پربازدید شد توروخدا التماس میکنم نفری یدونه صلوات برام بفرستید🙏💔😔🖤

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃

منکه اومدن خواستگاریم همش 16 سالم بود مثن خاستیم بریم حرف بزنم با شوهرم دیدم کل فک و فامیل ریختن تو اتاق منم گفتم بزار دیگ بله رو بگم یجوری نگام میکردن ک نگوو😂😂خداروشکر فقط شوهرم حرف زد منکه بچه بودم نمیدونستم چی ب چیه بله رو گفتم، ولی از انتخابم پشیمون نیسمم خدا بهترین و بهم داده

خدایا گناهانمو ببخش، امیدمو ب زندگی چن برابر کن، و ازت میخام هیچ وقت سایه شوهرمو از سرم کم نکنی، کمکم کن بتونم زن بهترینی باشم، هم برای شوهرم هم برای زندگیم🙏🙏
فداتشم مننن گلم اینجور نگو نیگاهت ماه عزیزم کخ اینجور دیدی منو همیشه انرژی مثبت به خودتو اون بده چون ...

ان شاءالله که همه چی درست شه عزیزم  منو تو دعاکردنت فراموش نکن چون دلت پاکه

من دوس پسرم که همسرم الان اومده بود خاستگاری رفتیم اتاق بحرفیم پاشده بود اتاقم و می‌گشت تو کمد ها رو میگفت همیشه کنجکاو بودم ببینم اتاقت چطوره تو خونه چه لباس هایی میپوشی🤭🤭🤭

هر مشکلی حداقل دو راه حل داره. یک سکوت. دو گذر زمان. 
2714
اینو گفتم تا از الان بگم ایشالله بهم میرسید 

وای وای یدنیا مرسی .منم ۴ساله با دوس پسرمم . ۲سال پیش دوبار اومدن جلو بابام اوکی نداد حالا عید دوباره میخوان بیان . بقدری استرس دارم که شبا کابوس میبینم 

میشه برای حاجتم حمد بخونی گلی؟
2706