2737
2734

توزندگيش هيچي براي خودش نخواست😪😪😪هميشه تو دلش موند همه چيز😪امشب فهميدم خيلي مريضه بعد از چند وقت اومدم پيشش لعنت به دوري دلم ميخواد يكاري براي مامانم بكنم هرچيزي ك دوستداره براش بخرم لعنت به گروني😪😭دلم خيلي گرفته قدر مادرامونو بدونيم روح مادران اسماني شد

ميشه براي  باباي نازنينم ي حمد بخوني 🌹خيلي زود بود براي رفتنت پدرم😔😭

خدا مادرت رو حفظ کنه 

من که مادر خوب ندارم 😞

🌾برای ظهور آقامون امام زمان ع صلوات🌾هرکس میخواد براش آیه الکرسی بخونم منو تگ کنه🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجه 🌹

انشاالله به زودی خوب شن ❤️❤️❤️

یعنی میشه منم تا چند وقت دیگه مامان یه دختر یا پسر سالم بشم؟یعنی میشه سلامتیم بهم برگرده.بیشتر از یک ساله مریضم.باعث شد کلیه ام کوچیک بشه.از طرفی اندرومتریوز دارم.سنمم کم نیست.از طرفی نگران کلیه مم از طرفی نگران این یکی مریضی.خیلی عامیانه توضیح دادم.میشه برای دل داغونم دعا کنین؟قدر سلامتیو الان میفهمم.از طرفی ارزومه مامان بشم.از یه طرف مریضی خودم و سختی هایی که به همسرم میدم.خدایا من شرمنده ام 😔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
خدا مادرت رو حفظ کنه  من که مادر خوب ندارم 😞

بازهم بودنش نعمته عزيزم بخدا يوقتي نباشه دوراز جون حتي قلبش نزنه تو اين دنيا وحودشو احساس نكني ميتوني موجه بشي ك چقدر وجودش فقط وجودش نعمت بود خيلي دلم گرفته ك نميشه براي مادرم كاري كنم 😭

همه مادرا اینطورین مامان منم نامهربونی زیاد کرد شایدم خودش بدی دید که بدی کرد ولی همیشه از خودس زد واسه بچه ها و شوهرش برعکس مادرشوهرم تا جایی که راه بده از بچه هاش میزنه خدا مادرتو حفظ کنه از بلا بدور

2738
فداتشم عزيزم بهترين دعاس

قربونت 🌹🌹🌹

یعنی میشه منم تا چند وقت دیگه مامان یه دختر یا پسر سالم بشم؟یعنی میشه سلامتیم بهم برگرده.بیشتر از یک ساله مریضم.باعث شد کلیه ام کوچیک بشه.از طرفی اندرومتریوز دارم.سنمم کم نیست.از طرفی نگران کلیه مم از طرفی نگران این یکی مریضی.خیلی عامیانه توضیح دادم.میشه برای دل داغونم دعا کنین؟قدر سلامتیو الان میفهمم.از طرفی ارزومه مامان بشم.از یه طرف مریضی خودم و سختی هایی که به همسرم میدم.خدایا من شرمنده ام 😔

من مادرم فوت شده پنج ساله ۲۴ سالم بود اون موقعه 

خیلی باهاش صمیمی بودم همش زندگیش یادم می افته و مرور میکنم 

کاش اعمالم مثل خودش صالح بود تا زودتر خدا میبردم و میرفتم پیش خودش😭😭😭

ان شاالله خدابه زندگی مادی ومعنوی تون کلی برکت بده وبتونید محبت هاشون جبران کنید

ازخانه قدم به دنیای بیرون بگذارید درحالی که زنانگی هایتان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد که اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)
منم دلم میخواست بهترینارو براش بخرم اما نشد

الهي ك اگ پيشتون نيستن جاشون تو بهشت باشه اين دنيا خيلي مسخرس همش درو رنج و سختي واقعا دنياي بديه😭😭😭😭😭

منه احمق بیشعور اصلا قدر مامانمونمیدونم مامانم انقدررر واسم زحمت کشیده ومیکشه ک خدامیدونه انقدر مهربونه اونوقت من یوقتا باهاش انقدر بدحرف میزنم بعدشم خیلی پشیمون میشم میرم ازش عذرخاهی میکنم اما چ فایده دوباره روزبعد...انقدر دلم میسوزه

من مادرم فوت شده پنج ساله ۲۴ سالم بود اون موقعه  خیلی باهاش صمیمی بودم همش زندگیش یادم می افته ...

بميرم براي دلتون بااين پيامتون اشك ريختم الهي ك جاشون تو بخشت باشه اين دنياي مسخره زودتر تموم بشه واقعا دنيا خيلي بيخوده همش رنج و عذاب

2706