2733
2734

هر وقت میام خونه بابام حس می کنم یه چیزی از کنارم رد شد یا یه چیز عین برق و باد رفت تو اتاق گرفتاری شدم عین مرگ از اینجا می ترسم مجبورم همش رادیو بزارم چرآعارو روشن نگه دارم تا نترسم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای چه حس بدی... برو پیش روانپزشک. شاید چیزیت نیس

آن لحظه میمیری که صدا کنی مادر اما کسی نباشد که بگوید جانم!مامانم دلتنگ اون صورتی هستم که نمیدانم خاک با آن چه کرده😭از اول دی ماه هیچ تاپیکی نخواهم زد و در هیچ تاپیکی شرکت نخواهم کرد ... به امید رسیدگی به سایـــت 
2731
2738
نه اونجا یه چیزایی داره

واقعا وجود داره؟ 😥😥😥

آن لحظه میمیری که صدا کنی مادر اما کسی نباشد که بگوید جانم!مامانم دلتنگ اون صورتی هستم که نمیدانم خاک با آن چه کرده😭از اول دی ماه هیچ تاپیکی نخواهم زد و در هیچ تاپیکی شرکت نخواهم کرد ... به امید رسیدگی به سایـــت 
باید برن ولی فقط خونه بابام اینجورم ولی خونه خودمون یا خونه کس دیگه نه

نکنه واقعا چیزی داره؟ 

2706