2410
2553
عنوان

آدرس شوهر زنه رو چطور پیدا کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 10519 بازدید | 498 پست
امکان نداره بچه همچین حرفی بزنه به شما یه درصد هم اگرم گفته اشتباه کردی گفتی بنویس بیار اونو چرا وا ...

عزیزم من سه ماه خونه بابامم از کجا بدونم تو گوشی اون مردک چه خبره بچه دیده چند بار خونده با چشم خودش 

چند بار بهم گفت منم این بار گفتم بیار شماره رو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

امکان نداره بچه همچین حرفی بزنه به شما یه درصد هم اگرم گفته اشتباه کردی گفتی بنویس بیار اونو چرا وا ...

اینهمه سال که اختلاف دارن ودرگیرن بچه هاواردماجراشدن دیگه ،خداهیچکس روتوی عمل انجام شده قرارنده مجبورشده حالابه هرطریقی 

[QUOTE=167224517]امکان نداره بچه همچین حرفی بزنه به شما یه درصد هم اگرم گفته اشتباه کردی گفتی بنویس بیار اونو چرا وا ...[/QUOT.  والا دخترم خودش امروز در اومد گفت دیشب بابا تیپ زد رفت تو آشپزخونه تصویری تماس گرفت میخواستم برم پیشش می‌گفت نیا جلو نیا جلو عزیزم بچه ها خودشون حالیشونه هر چه میبینن میگن

2456
[QUOTE=167224517]امکان نداره بچه همچین حرفی بزنه به شما یه درصد هم اگرم گفته اشتباه کردی گفتی بنویس ...

بله مادرپدرنباید بزارن بچه متوجه مشکلات بشه

بهتربود نمیگفتی شماره  رو بیار چون تشویق شده به فضولی وجاسوسی

2714
خب گلم مگه شمارشو نداری؟ زنگ بزن بگو دوستم شمارتو داره واسه کراتین برو محل کارش... بعدم ازش بپرس متا ...

نه خودش نره استارتر..چون شاید زنه عکسشو از طریق شوهرش دیده باشه و بشناسه.

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.
2706