2737
2734
عنوان

شوهرم همش بهم سرکوفت میزنه

1808 بازدید | 16 پست

دق کردم دیگ از دستش خسته شدم از بس هویتم زیر سوال رفته حالم از خودم بهم میخوره هممش دعوا میکنه تو دعوا ب خانوادم ب بابام فحش میده از ناموسی بگیرین تا ته هرچی فک کنین بهم میگ حرومزاده همش بهم سرکوفت میزنه ک تو از ته قله اومدی و من ادمت کردم تو هیچی ندار بدبخت روستایی بودی الان ادم شدی بااین ک خدا میدونه بقران مجید نمیخوام از خودم تعریف کنم ولی خیییلی خواستگارای خوبی داشتم و بخاطر ظاهرم اومده منو گرفته و دیده وضع مالی خوبی نداریم ولی الان همش میزنه تو سرم ک من ادمت کردم بخخخدا یک بچه مث قرص ماه براش اوردم اندامم تکون نخورده بدنم حتی یه ترکم نداره ولی همممش از خودم بدم اومده ک تواین دنیا اومدم دلم میخواد بمیرم خدا منو بکشه یوقتایی انقد بهم سرکوفت میزنه ک از بابام متنفر میشم ک پولدار نیس و من انقد خار شدم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چون میبینه تو حرصت میگیره این کار رو میکنه به یه ورتم نگیری ول میکنه

بچه که بودم با خودم می گفتم بزرگ که شدم من دنیا رو تغییر میدم نوجوان که شدم فهمیدم دنیا خیلی بزرگه گفتم پس من کشورم را تغییر خواهم داد در جوانی گفتم کشور بزرگه شهرم رو تغییر میدم به میانسالی که رسیدم گفتم محله ی خودم رو باید تغییر بدم حالا که پیر شدم میفهمم تغییر باید از خودم شروع میکردم اگه خودم تغییر میکردم میتونستم اول خانواده و بعد محله و شهر و کشور و دنیایم رو کم کم دچار تحول کنم  
2731
2738

ی بار دیگه گفت بگو توروم پول آدم کرده وگرنه پخی نیستی ی هفته بدون پول و ماشین برو بیرون ببینم کدوم سگی رات میده خونش فک کردی عاشق نگاه دریاییت شدم 

شده آیا ته یک شعر ترک برداری ....و من برای ابد در آنجایی که برای نخستین بار دیدمت جا مانده ام.

مشکل از خانواده و خودت زیبایی یا اندامت نیست مشکل از همسرته که ادم بی چشم و روییه اگه شاهزاده هم بودی بازم ازت ایراد میگرفت و بهت سرکوفت میزد ذات بعضی از ادما اینطوریه با تحقیر کردن بقیه میخوان خودشونو بالا بکشن

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 

شوهر منم اینطوره قبلا بدتر بود منم جوابش رو میدادم ولی الان بیخیال شدم اونم کمتر میگه 

بچه که بودم با خودم می گفتم بزرگ که شدم من دنیا رو تغییر میدم نوجوان که شدم فهمیدم دنیا خیلی بزرگه گفتم پس من کشورم را تغییر خواهم داد در جوانی گفتم کشور بزرگه شهرم رو تغییر میدم به میانسالی که رسیدم گفتم محله ی خودم رو باید تغییر بدم حالا که پیر شدم میفهمم تغییر باید از خودم شروع میکردم اگه خودم تغییر میکردم میتونستم اول خانواده و بعد محله و شهر و کشور و دنیایم رو کم کم دچار تحول کنم  

وقتی خواست حرف بزنه برو تو اتاق و در رو هم ببندمحل نده بهش بگو اصلا حرفات برام مهم نیست بگو تو فقط میخای اعصاب من رو خورد کنی کثافت به خدا منم ناراحت شدم برات عزیزم 

چون خودش بی پوله دلش میخواس با پول مفت ب یه جایی برسه ولی من دارم اب میشم این ک دید وضع زندگیمونو دهمه چیو دید میرف یه زن پولدار میگرف منم انقد خارو ذلیل نمیشدم

2706