2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

واییی ببین من دور‌از جونت دور از جونت مث سگ میترسیدم.تا خود آزمایشگاه نعره میزدم.

ولی وقتی رفتیم یه پوستری رو دیوار روبرو تخته ؛ توجهمو جلب کرد همونطور ک داشتم میخوندمش گرفت.یخورده سوخید مث وقتی که سوزن خیاطی ناخوداگاه میره تو دستت.فقط در‌همون حد.بعدم  تموم شد☺تازه ببین منِه ترسو میگم خیلی خوبه پس اصن نباید بترسی

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃
2738

یه بسم الله الرحمن الرحیم بگو  کلا زیر یه دقیقه تموم میشه شیرزن باش دردی نداره اذیت بشی من پریروز دادم  برام حالت تفننی داشت😅تازه یه عملی داشتم اصلا مقایسه با اون دردها 0 بود إن شاالله که بسلامتی

❤️اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤️
❤️ممنون اخه کم خونم بخاطر همین ازمایش نوشته😔

منم ازمایش تیروئید داشتم.ناشتا هم بودم گفتم برم  اونجا غش میکنم راحت.

حتی یادمه بابام داشت سوزنو میگرفت من در رفتم تو ماشین اومد دوباره منو برد😂😂

در برابر درد امپول هیچه هیییییچ

فقط اکر حالت بد میشه دراز بکش ( البته بهتده اینکارو نکنی بخاطر کرونا) 

یا به به پوستری‌چیزی نگاه کن.

من تو سالن ازمایشگاه نقاشی بچه هارو زده بودن اونا رو نگاه میکردم😃

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃
من 10 ساله نه آمپول زدم نه سرم که اصلا نزدم چند سال پیش ازمایش دادم الان خیلی مترسم😁😔

منم تو عمرم خون نداده بودم یه ماه پیش برا هپاتیت تیتر خون خون دادم مثل نیش مورچه بود

نگاه نکن اصلا که دردو حس نکنی

نهایتش دردش اندازه نیشگونه دیگه

واسه شادی روح همسرم یه صلوات میفرستین؟                        * بخاطر کرونا ۱۸ ابان ۹۹ ازپیشم پرکشید *                چشم بیدار بر این تلخی ایام ببند  ...                                 خواب های شکرین بهر تو دیده ست بهار...        
2706