2737
2734
خودتو خوشبخت نشون بده.من وقتی دیدم استوری میزاره هی خانومم چقدرخوشبختم ک تورودارم چون بااشناهاش رفتا ...

این از همه بدتره ...حال خوده ادمه که ادمو عذاب میده ..

همشه اونجوری که ما فکرشو میکنیم نمیشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط از خدا میخوام از ذهنم پاکش کنه ..برای شما هم همینطور .. من بعضی وقتا وقتی یادش میافتم اعصابم خو ...

میدونی من شمارشوداشتم و هییی تلگرامشو چک میکردم و اون میدونس چکش میکنم هی پروفایل پشت پروفایل.دیگهدخسته شده بودم یروزازخداخاستم جوری اززندگیم ببره بیرون ک انگارنبود ازاول.یروز ک طبق معمول ازخاب پاشدم خاستم شمارشو سیوکنم و چک کنمش دیدم نمیاره تلگرامشو شماره هاش ازیادم رفته بود عدداش.فقط اونموقع ب خدا پی بردم ک ب حرفم گوش داده بود

2728
وای کیانا اگه بدونی چیا شده 😭😭😭😭 دارم دق پیکنم کاش منم مثل تو بودم ولی من نمیتونم نمیتونم حتی کس ...

منم نمیتونم کسی و جاش بذارم...

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
خودتو خوشبخت نشون بده.من وقتی دیدم استوری میزاره هی خانومم چقدرخوشبختم ک تورودارم چون بااشناهاش رفتا ...

بهترین راه همینه درست میگی

اگه دست خودم بود اینقدر خوشگل میکردم خودمو

اینقدر حال خودمو خوب میکردم که حسرتمو بخوره

اما زندگیم و همسرم اینقد تابلو میکنه که همه میدونن..

فقط از خدا میخوام خوشبخت شم اروم شم نمیخوام ازش کم بیارم

2738
متاسفانه من عاشق نشدم ازدواج هم کردم.اما شاید یکیو دیده باشم معاشرت خیلی کم و خانوادگی داشته باشیم خ ...

بابا سیاست مدار  

من واقعا تو اون سن که عاشق بودم اینقدر حیا داشتم که نتونستم خیلی نزدیکش بشم

همش عذاب وجدان داشتم و احساس گناه

اینقدر پشیمونمم

نه عزیزم خواهش میکنم ازدواج نکردم فعلا چیزی معلوم نیست 😞

انشاالله با کسی ازدواج کنی که هم عشقت باشه هم زندگیت هم تو عشقش باشی هم همه چیزش ..

همشه اونجوری که ما فکرشو میکنیم نمیشه
بهترین راه همینه درست میگی اگه دست خودم بود اینقدر خوشگل میکردم خودمو اینقدر حال خودمو خوب میکردم ...

ایشلاه عزیزم هرچقدددر مشکل داشتی دعواداشتی حتی نیازمالی داشتی فقط بزارتوخونه خودت بمونه بیرون ازخونت نبرش ک بپیچه بین همه.خداشاهده تو این نزدیک یسال ازدواجم دعواهایی داشتیم ک کتکم زده و بعدش طلبکارم شده.ولی ب خونوادم نگفتم نزاشتم بفهمن.کلا نزار هیشکی از مشکلاتت خبرداربشه

وای کیانا 😭😭😭😭 اگه بدونی چیا بهم گذشته 😔😔😔😔

بگردم

اگ تاپیک زدی تگم کن

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
2706