2737
2734

عشق 13 نفر بودم ولی باهاشون حرف نزدم اصلا عاشق یکی بودم که عاشقم نبود ازدواج کرد بعد فهمید عاشقش بودم عاشقم شد اومد گف زنمو طلاق میدم به زنش گفتم و خانوادش اونم خودشو جمع کرد.

رمز موفقیت زندگی رو هنوز پیدا نکردم ولی رمز بدبختی اینه که واسه حرفِ آدمایی که تو زندگیتون هیچ نقشی ندارن خودتونو تغییر بدین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

🙄اگ دلت پیش یکی دیگ باشه و ازدواج کردی یعنی خیانت ب اون بدبخت از خدا بی خبری ک باهاش ازدواج کردی تو ...

دلم جای دیگ نیست ولی هر وقت که از همسرم ناراحتم یاد اون میافتم

همشه اونجوری که ما فکرشو میکنیم نمیشه
🙄اگ دلت پیش یکی دیگ باشه و ازدواج کردی یعنی خیانت ب اون بدبخت از خدا بی خبری ک باهاش ازدواج کردی تو ...

خب چیکار کنیم تا ابد به عشق اون بسوزیم وقتی فراموش نمیشه 

💚پایتان روی زمین، نگاه تان به بالا، قلبت تان عاشق💚
2731
وای منم میترسم اینجوری شم شبا با خیال اون بخوابم و گریه کنم بنظرم خودش یجور خیانته روحت بایکی دیگه ب ...

اره دقیقا.ولی گفتم یروزم ک ب روز مرگم مونده باشه بهش میرسم.یا زن اون میمیره ایشاااااااالاه بهم میرسیم یا جوردیگه.نمیدونم

2738
اره دقیقا.ولی گفتم یروزم ک ب روز مرگم مونده باشه بهش میرسم.یا زن اون میمیره ایشاااااااالاه بهم میرسی ...

شاید اون دنیای دیگه 

💚پایتان روی زمین، نگاه تان به بالا، قلبت تان عاشق💚
منم همینطور ..خیلی دلم گرفته الان ..حسابی یادش افتادم .😭از خودم بدم میاد که یادش میافتم 

من موقعی ک یادش میوفتم ب این فکر میکنم ک اون الان داره ناز زنشو میکشه الان بازنش تو یجا خابیدن.اون لحظه ازش متنففر میشم.

2706