2726
عنوان

به نظرتون سقط کنه خواهرم بچشو؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1687 بازدید | 62 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
واااای نه تروخدا نذار...این کار هم به نوعی قتله پدر و مادرش هستن که باشن،حق ندارن جون این بچه ها رو بگیرن،، بچه نمیخواست باید سفت و سخت جلوگیری میکرد حالا کاریه که شده شما هم که خواهرشی اگه ساکت باشی تو هم مسئولی گناهه به خدا تو این دنیا نتیجه اش رو میبینن اون دنیا به کنار الان وضعیتش بده؟ نمیتونه؟ اگه سقط کنه از این هم بدتر میشه خیلی بدتر روزی هزاربار آرزوی الانش رو میکنه
من خودم بودم نگه میداشتم با اینکه شرایط روحیش رو ندارم کمک کار ندارم اعصابم به هم ریخته بود ولی وقتی دیگه میخواست بیاد تمام تلاشم رو میکردم چون خودم به شخصه نمیتونم یه بچه رو بکشم یادمه قبل ازدواج وقتی با هم دوست بودیم با شوهرم در این زمینه صحبت کرده بودیم یکی از همکلاسیا شوهر کرده بود و هی میرفت سقط میکرد بعد حرفش شد که اگه تو بودی چیکار میکردی من گفتم من الان به من بگن حامله ای بازم نگه میداشتم تو اگه من بهت بگم حامله ای چی میکردی خندید و گفت اگه الان بگی حاملم همین الان تو رو میزارم خونه بابات میرم خونه شب میام برا خواستگاری و تا ماه دیگه میبردمت خونه خودم تا بچمون خونه خودمون دنیا بیاد بدون اینکه کسی خبردار بشه که چی شده تا کسی حتی نتونه اشاره ای بکنه و باعث ناراحتیت بشه که ناراحتی تو ناراحتی بچه ی منه که تو شکم تو داره رشد میکنه این ماجرایی بود که بین ما پیش اومد ولی خدا رو شکر اصلا یه همچین چیزی پیش نیومد ولی با این وجود قصدمون این بود چه برسه به اینکه طرف از شوهر خودش حامله شده یجوری از خونواده ها باید کمک بگیره من بودم از نظر مالی مساله ای نبود یجوری حل میشد بلاخره بچه های قبلی یسری وسایل دارن که میشه استفاده کرد فاصله سنی هم که خوبه بزرگا کمک هستن مابقی هم خدا بزرگه مادربزرگی پدربزرگی یکی بلاخره کمک میکنه ولی خود خواسته سقط نمیکردم تازه اگه هم از بین میرفتن براشون گریه میکردم
من نميدانستم معني هرگز را… تو چرا باز نگشتي ديگر؟   
مامان مانلی جای تاپیکی که زدی اینجا نیست خواهشا با احساسات بچه های این قسمت خواسته یا نا خواسته بازی نکن!!!!! اگه نظر میخوای تاپیکتو قسمت های مربوط به خودش بزن اینجا دلسوخته ها هستند که بیشتر با بحثی که راه انداختی اذیت میشند
الهـــــــــــــــــــــــــــی!!!! تو میدانی که من دلواپس فردای خود هستم مبادا گم کنم راه قشنگ آرزوها را مبادا گم کنم اهداف زیبا را مبادا جا بمانم از قصار موهبت هایت الهــــــــــــــــــــی !!مرا مگذار تنها لحظه ای حتی . . .
بـهــانــه پست ها : 14775عضویت:1389/7/21 دنیا را نمی دانم ولی من به کسی که فقط - فقط - نُه ماه ناز می کند تا بیاید پشت نمی کنم... به کسی که 10 سال ناز کنه چی؟ و یا بیشتر و بیشتر؟
A fool thinks himself to be wise, but a wise man knows himself to be a fool. William Shakespeare
2706