2726
عنوان

به نظرتون سقط کنه خواهرم بچشو؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1687 بازدید | 62 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من پارسال برام پیش اومد شوهرم بیکار بود دخترم سه سالش بود پدرم تازه فوت کرده بود شرایط مالی بدی هم داشتم باردار شدم ولی از ترس خدا سقط نکردم مقصر خودم بودم باید مواظب بودیم ولی شده بود نمیشد کاریش کرد حتی تاپیک هم زدم که وای بدبخت شدم ولی دلم نیومد جگر گوشمو از بین ببرم
هزار سال هم که بگذرد من در توهم حضورت نفس می کشم من آن شانه هایت را می خواهم که پناهم بود (روحت شاد پدر مهربانم)ﺧﺪاﻳﺎ ﻣﺎﺩﺭﻡ ﻧﺒﺾ ﺯﻧﺪﮔﻴﻤﻪ ﺩﺭ ﭘﻨﺎﻩ ﺧﻮﺩﺕ ﺣﻔﻆﺶ ﻛﻦ ﺁﻣﻴﻦ
بخواب آمد مرا طفل جنینی بگفتا مادرم را گر ببینی بگو مادر خطا از من چه دیدی؟ که بی جرمم به خونم در کشیدی؟ درونت کودکی آرام بودم کجا محکوم به اعدام بودم؟ بخونم چنگ و دندان تیز کردی زخون دامان خود لبریز کردی بدم تازه رسیده میهمانت نه آسیبی رسد از من به جانت به مهمان بایدت مهمان نوازی نه بیر حمانه اش نابود سازی! تو فکر خرج و برجم را نمودی زجسم کوچکی جان در ربودی! مرا روزی بهمره بود مادر ولی افسوس ننمودی تو باور! تو گردش را به من ترجیح دادی اساس ظلم در عالم نهادی امیدم بود رویت را ببینم گلی از گلشن جسمت بچینم دلم می‌خواست پستانت زنم چنگ غمت بیرون نمایم از دل تنگ دلم می‌خواست از شیرت بنوشم صدای مادرم آید به گوشم امیدم بود لبخند ببینی کنار تختخوابم خوش نشینی امیدم بود دبستانم فرستی دهی تعلیم حق پرستی بیایم از در شادت نمایم سرود کودکانه بهرت سرایم امیدم بود گردم جوانی زمان پیریت قدرم بدانی زمان پیریت غمخوار باشم بهر کاری برایت یار باشم من اینک روحِ پاکم در جنان است مکانم در جوار حوریان است کنون کن توبه استغفار شاید خدای مهربان رحمت یابد تمنا دارد افسر ار توانی پیامم را به مادرها رسانی
یالله یا کریم یا أول یا آخر یا مجیب 💚 لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين
2728
من یک دختر دارم و بچه دیگه ای نمیخوام اصلا اما قطعا اگر ناخواسته باردار بشم و جنین سالمی داشته باشم سقط نمیکنم حتی اگه سه قلو باشه
وقتی بچه دارمیشوید اجازه میدهید بخشی از قلبتان تا ابد بیرون از سینه بتپد
ولی به خواست خدا و به حکمت خدا تو هفته 9 ازدست دادمش خدایا حکمتتو شکر نمی دونم حکمتش چی بود ولی عادت کرده بودم بهش و مهرش داشت به دلم می افتاد
هزار سال هم که بگذرد من در توهم حضورت نفس می کشم من آن شانه هایت را می خواهم که پناهم بود (روحت شاد پدر مهربانم)ﺧﺪاﻳﺎ ﻣﺎﺩﺭﻡ ﻧﺒﺾ ﺯﻧﺪﮔﻴﻤﻪ ﺩﺭ ﭘﻨﺎﻩ ﺧﻮﺩﺕ ﺣﻔﻆﺶ ﻛﻦ ﺁﻣﻴﻦ
ریسکش خیلی بالاست... یکی رو میشناسم سقط کرد بعد به ماه نکشید بچه ش تصادف کرد مرد... همسایه خواهرم میشه... الان 4 ساله میخواد باردار بشه حتی با روش ای وی اف هم نشد... گاهی وقتا خدا بدجوری خشمش میگیره و گاهی وقتا هم صبر میکنه... اما خواهرت از اینده خبر نداره که خشم خدا میگیرتش یا صبر خدا...
منم کسایی رو میشناسم ارزوی گریه کردن بچه ی خودشون رو دارن فکرررررررررر نمی کنم دلش بیاد بچه شو به کسه دیگه بده
کیا قبول دارن؟؟؟؟
.
.
.
در ملتی که مردمانش با عطسه ایی از هدفشان دست میکشند،
پیشرفت یک توهم است.

نینی بهار منم دیروز همچین چیزی رو گفتم که بعضی خانومها به تیر بارم بستن ولی با این تفاوت که کله خانواده بعد از سقط توی تصادف مردن
کیا قبول دارن؟؟؟؟
.
.
.
در ملتی که مردمانش با عطسه ایی از هدفشان دست میکشند،
پیشرفت یک توهم است.

وضعیت خواهرتو نمیدونم ولی آخه چرا مراقبت بیشتری نمیکنن خوب بچه ناخواسته هم خوب نیست هم به بچه های قبلی هم به خود اون بچه ظلم میشه ولی سقط هم خوب نیست
خوشحال و شاد و خندانم .................... قدر دنیا رو میدانمممممم :)))))))))))))))))))
2706