2726
عنوان

به نظرتون سقط کنه خواهرم بچشو؟

1687 بازدید | 62 پست
سلام خواهرم امروز به من گفته بارداره بنده خدا یک ماه و نیمشه الان دو تا بچه داره یکی 13 ساله یکی هم 6 ساله داره دیوونه میشه میگه میخوام سقط کنم دیگه نیمخوام به نظرتون با شرایطی که داره سقط گناه داره ؟
خداجون شکرت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چی بگم واقعا!!! دیگه تصمیم باخودشه هیچکسی رو به کاربد راغب نکنیم بهتره چون گناهه من بودم از بچه خودم با چنگ ودندون محافظت میکردم!!!

فقط 4 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نظر ما مهمه دوست عزیز؟ اگه بگیم سقط کنه میکنه اگه بگیم نه نمیکنه؟ ترس از خدا مهمتره ومهمتر از همه احتیاط و جلوگیری الان که کار از کار گذشته بهتره که نگهش داره
هزار سال هم که بگذرد من در توهم حضورت نفس می کشم من آن شانه هایت را می خواهم که پناهم بود (روحت شاد پدر مهربانم)ﺧﺪاﻳﺎ ﻣﺎﺩﺭﻡ ﻧﺒﺾ ﺯﻧﺪﮔﻴﻤﻪ ﺩﺭ ﭘﻨﺎﻩ ﺧﻮﺩﺕ ﺣﻔﻆﺶ ﻛﻦ ﺁﻣﻴﻦ

آپلود عکس

دنیا را نمی دانم

ولی من

به کسی که فقط

- فقط -

نُه ماه ناز می کند تا بیاید

پشت نمی کنم...
یالله یا کریم یا أول یا آخر یا مجیب 💚 لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين
اره عزیزم خدا بزرگه انشاالله تلاششونو بیشتر کنن
هزار سال هم که بگذرد من در توهم حضورت نفس می کشم من آن شانه هایت را می خواهم که پناهم بود (روحت شاد پدر مهربانم)ﺧﺪاﻳﺎ ﻣﺎﺩﺭﻡ ﻧﺒﺾ ﺯﻧﺪﮔﻴﻤﻪ ﺩﺭ ﭘﻨﺎﻩ ﺧﻮﺩﺕ ﺣﻔﻆﺶ ﻛﻦ ﺁﻣﻴﻦ
2706