2733
2734
عنوان

به نظرتون سقط کنه خواهرم بچشو؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1688 بازدید | 62 پست
من دوتا بچه دارم شاغل هم هستم خیلی دوست دارم سومی رو حامله بشم ولی جراتشو ندارم از خدامه نخواسته باشه تا تو عمل انجام شده قرار بگیره هر کدوم از همکارام که دو تا بچه دارن پشیمونن چونخیلی زود تنها شدن

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اره دیگه اگه خدا خشمش بگیره یهویی میگیره... مورد های مشابه زیاد هست... یکی دیگه هم سراغ دارم بچه شو سقط کرد حالا هر شب کابوس میبینه و یه شب خواب راحت نداره... رفته اسایشگاه روانی... بذار هرکی هرچی میخواد بگه... حرف حق تلخه
2728
2738
نمیدونم والا خودش شوکه هست الان من بهش گفتم نکن اینکارو خیلی ناراحتم حتما بازم بهش میگم من خودم دومی رو ناخواسته باردارشدم الان کلی مشکلات دارم ولی صدای خنده بچه هام تمام مشکلاتمو از یادم میبره
خداجون شکرت
سلام عزیزم دروغ چرا من به بحث گناه و اینا اعتقاد ندارمو ولی بچه برکت زندگی یه خیلی خوبه بچه زیاد به شرطی که بشه تامین شون کرد تا اینده های دور خواهرت باید ببینه شرایط شو داره یا نه ....اگه خدای نکرده دوست نداشته باشه یا نتونه اینده اینا یا بچه های فبلی رو تامین کنه که خب نباید نگه داره ...وگرنه عالیه بخصوص دو قلو ...جوووونم
روشا ، عشق صورتی مامان
بهش بگوو نگهداره اصلا سقط نکنه کار خیلی بدیه خدا میدونه چیکار میکنه یک لحظه هم ناشکری نکنه حکمت خداروشکر کنه که دوقلو بهش داده ای جوووونم کاش خدا به منم یه دوقلو بده
🌹اميرارسلان و اميراردلان گل پسرام🌹
2706