1464
1520
عنوان

به نظرتون سقط کنه خواهرم بچشو؟

1535 بازدید | 62 پست
سلام خواهرم امروز به من گفته بارداره بنده خدا یک ماه و نیمشه الان دو تا بچه داره یکی 13 ساله یکی هم 6 ساله داره دیوونه میشه میگه میخوام سقط کنم دیگه نیمخوام به نظرتون با شرایطی که داره سقط گناه داره ؟
خداجون شکرت

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

چی بگم واقعا!!! دیگه تصمیم باخودشه هیچکسی رو به کاربد راغب نکنیم بهتره چون گناهه من بودم از بچه خودم با چنگ ودندون محافظت میکردم!!!
‎پایتان گر طرف "کرب و بلا" باز شود ‎آخرین جنگ جهانی حق آغاز شود
1517
نظر ما مهمه دوست عزیز؟ اگه بگیم سقط کنه میکنه اگه بگیم نه نمیکنه؟ ترس از خدا مهمتره ومهمتر از همه احتیاط و جلوگیری الان که کار از کار گذشته بهتره که نگهش داره
هزار سال هم که بگذرد من در توهم حضورت نفس می کشم من آن شانه هایت را می خواهم که پناهم بود (روحت شاد پدر مهربانم)ﺧﺪاﻳﺎ ﻣﺎﺩﺭﻡ ﻧﺒﺾ ﺯﻧﺪﮔﻴﻤﻪ ﺩﺭ ﭘﻨﺎﻩ ﺧﻮﺩﺕ ﺣﻔﻆﺶ ﻛﻦ ﺁﻣﻴﻦ

آپلود عکس

دنیا را نمی دانم

ولی من

به کسی که فقط

- فقط -

نُه ماه ناز می کند تا بیاید

پشت نمی کنم...
یالله یا کریم یا أول یا آخر یا مجیب ♥ لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين
8
اره عزیزم خدا بزرگه انشاالله تلاششونو بیشتر کنن
هزار سال هم که بگذرد من در توهم حضورت نفس می کشم من آن شانه هایت را می خواهم که پناهم بود (روحت شاد پدر مهربانم)ﺧﺪاﻳﺎ ﻣﺎﺩﺭﻡ ﻧﺒﺾ ﺯﻧﺪﮔﻴﻤﻪ ﺩﺭ ﭘﻨﺎﻩ ﺧﻮﺩﺕ ﺣﻔﻆﺶ ﻛﻦ ﺁﻣﻴﻦ
1476
من پارسال برام پیش اومد شوهرم بیکار بود دخترم سه سالش بود پدرم تازه فوت کرده بود شرایط مالی بدی هم داشتم باردار شدم ولی از ترس خدا سقط نکردم مقصر خودم بودم باید مواظب بودیم ولی شده بود نمیشد کاریش کرد حتی تاپیک هم زدم که وای بدبخت شدم ولی دلم نیومد جگر گوشمو از بین ببرم
بخواب آمد مرا طفل جنینی بگفتا مادرم را گر ببینی بگو مادر خطا از من چه دیدی؟ که بی جرمم به خونم در کشیدی؟ درونت کودکی آرام بودم کجا محکوم به اعدام بودم؟ بخونم چنگ و دندان تیز کردی زخون دامان خود لبریز کردی بدم تازه رسیده میهمانت نه آسیبی رسد از من به جانت به مهمان بایدت مهمان نوازی نه بیر حمانه اش نابود سازی! تو فکر خرج و برجم را نمودی زجسم کوچکی جان در ربودی! مرا روزی بهمره بود مادر ولی افسوس ننمودی تو باور! تو گردش را به من ترجیح دادی اساس ظلم در عالم نهادی امیدم بود رویت را ببینم گلی از گلشن جسمت بچینم دلم می‌خواست پستانت زنم چنگ غمت بیرون نمایم از دل تنگ دلم می‌خواست از شیرت بنوشم صدای مادرم آید به گوشم امیدم بود لبخند ببینی کنار تختخوابم خوش نشینی امیدم بود دبستانم فرستی دهی تعلیم حق پرستی بیایم از در شادت نمایم سرود کودکانه بهرت سرایم امیدم بود گردم جوانی زمان پیریت قدرم بدانی زمان پیریت غمخوار باشم بهر کاری برایت یار باشم من اینک روحِ پاکم در جنان است مکانم در جوار حوریان است کنون کن توبه استغفار شاید خدای مهربان رحمت یابد تمنا دارد افسر ار توانی پیامم را به مادرها رسانی
یالله یا کریم یا أول یا آخر یا مجیب ♥ لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين
1514