1373
1363
عنوان

به نظرتون سقط کنه خواهرم بچشو؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1525 بازدید | 62 پست
من یک دختر دارم و بچه دیگه ای نمیخوام اصلا اما قطعا اگر ناخواسته باردار بشم و جنین سالمی داشته باشم سقط نمیکنم حتی اگه سه قلو باشه
وقتی بچه دارمیشوید اجازه میدهید بخشی از قلبتان تا ابد بیرون از سینه بتپد

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

ولی به خواست خدا و به حکمت خدا تو هفته 9 ازدست دادمش خدایا حکمتتو شکر نمی دونم حکمتش چی بود ولی عادت کرده بودم بهش و مهرش داشت به دلم می افتاد
هزار سال هم که بگذرد من در توهم حضورت نفس می کشم من آن شانه هایت را می خواهم که پناهم بود (روحت شاد پدر مهربانم)ﺧﺪاﻳﺎ ﻣﺎﺩﺭﻡ ﻧﺒﺾ ﺯﻧﺪﮔﻴﻤﻪ ﺩﺭ ﭘﻨﺎﻩ ﺧﻮﺩﺕ ﺣﻔﻆﺶ ﻛﻦ ﺁﻣﻴﻦ
1379
ریسکش خیلی بالاست... یکی رو میشناسم سقط کرد بعد به ماه نکشید بچه ش تصادف کرد مرد... همسایه خواهرم میشه... الان 4 ساله میخواد باردار بشه حتی با روش ای وی اف هم نشد... گاهی وقتا خدا بدجوری خشمش میگیره و گاهی وقتا هم صبر میکنه... اما خواهرت از اینده خبر نداره که خشم خدا میگیرتش یا صبر خدا...
منم کسایی رو میشناسم ارزوی گریه کردن بچه ی خودشون رو دارن فکرررررررررر نمی کنم دلش بیاد بچه شو به کسه دیگه بده
کیا قبول دارن؟؟؟؟
.
.
.
در ملتی که مردمانش با عطسه ایی از هدفشان دست میکشند،
پیشرفت یک توهم است.

نینی بهار منم دیروز همچین چیزی رو گفتم که بعضی خانومها به تیر بارم بستن ولی با این تفاوت که کله خانواده بعد از سقط توی تصادف مردن
کیا قبول دارن؟؟؟؟
.
.
.
در ملتی که مردمانش با عطسه ایی از هدفشان دست میکشند،
پیشرفت یک توهم است.

وضعیت خواهرتو نمیدونم ولی آخه چرا مراقبت بیشتری نمیکنن خوب بچه ناخواسته هم خوب نیست هم به بچه های قبلی هم به خود اون بچه ظلم میشه ولی سقط هم خوب نیست
خوشحال و شاد و خندانم .................... قدر دنیا رو میدانمممممم :)))))))))))))))))))
1376
من دوتا بچه دارم شاغل هم هستم خیلی دوست دارم سومی رو حامله بشم ولی جراتشو ندارم از خدامه نخواسته باشه تا تو عمل انجام شده قرار بگیره هر کدوم از همکارام که دو تا بچه دارن پشیمونن چونخیلی زود تنها شدن
اره دیگه اگه خدا خشمش بگیره یهویی میگیره... مورد های مشابه زیاد هست... یکی دیگه هم سراغ دارم بچه شو سقط کرد حالا هر شب کابوس میبینه و یه شب خواب راحت نداره... رفته اسایشگاه روانی... بذار هرکی هرچی میخواد بگه... حرف حق تلخه
1288
1364