2737
2734
عنوان

راهبه

439 بازدید | 14 پست

بچه من سی دی آهنگ برنادت رو داشتم بیش از چند بار نگاش کردم قبل از ازدواج جوگیر شده بودم میخواستم راهبه بشم .ولی الانم عاشق کلیسام راهبه ها مجسمه های کلیسا عاشق آهنگ دعاهاشون کلا فضای کلیسا رو دوست دارم .راستی میگن داستان برنادت واقعیت داشته وجنازه مومیایی شدش توی محفظه ی شیشه ای نگهداری شده راسته؟تو این سایت مسیحی داریم؟

برای کسانی که به وجود خدا ایمان دارند هیچ توضیحی لازم نیست وبرای کسانی که به وجود خدا ایمان ندارند هر توضیحی اضافه است.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
فیلم نون رو ببین دیگه نمیخای راهبه بشی

اونو به زبان اصلی دیدم متوجه نشدم داستانش چی بود؟

برای کسانی که به وجود خدا ایمان دارند هیچ توضیحی لازم نیست وبرای کسانی که به وجود خدا ایمان ندارند هر توضیحی اضافه است.
مسیحی هسی؟

نه ولی یه سری از کارهاوعبادتشونو دوست دارم ولی عشای ربانی رو دوست ندارم

اونو به زبان اصلی دیدم متوجه نشدم داستانش چی بود؟

یه دختره تازه میاد خواهر مقدس بشه یعنی تازه کار بوده یکی از اسقف ها اینو مناسب میبینه ببره یه کلیسای متروک تا راز اونجارو کشف کنن و روح پلید رو از بین ببرن. میرن و پ

گیر همین راهبه میفتن که چهره اش از روی فیلم احضار برداشته شده

کاربر مرد هستم. هنگام ریپلای ، وارد جزييات نشوید.
یه دختره تازه میاد خواهر مقدس بشه یعنی تازه کار بوده یکی از اسقف ها اینو مناسب میبینه ببره یه کلیسای ...

اگه دوبله شده بود خیلی خوب من عاشق این فیلمام.ولی تو کلیسای متروک.زیر هوای بارونی وای خیلی باحاله

اگه دوبله شده بود خیلی خوب من عاشق این فیلمام.ولی تو کلیسای متروک.زیر هوای بارونی وای خیلی باحاله

شما تازه که  اومده بود دیدین. یکی دو هفته بعدش زیرنویسش میاد اکثرا

کاربر مرد هستم. هنگام ریپلای ، وارد جزييات نشوید.
2706