2726
عنوان

❤خانما کرونا کی میره؟❤

231 بازدید | 27 پست

کی این ویروس واکسنش میاد میره . فاز غم نگیرید الان بگید حالا حالا ها مهمونمون ...🤨

خودم باشم پرتش میکنم بیرون این ویروس بیشخصیت رو 

خبر جدید ندارید؟

اصن روايت داريم : هركس پست ناجور بگُذارد قطع دسترسي ميشود! دَهنِــتو ببنـد اصن شايد خودت بَـدي! اصن شايد باهات لَجَن! دَهنِـتو ببنـد اصن شايـد ني ني يارا بدن! اصن شايد مُشكل از تو نيس !دَهنِـتو ببنـددير اومدي زودم قطع ميكني؟!دير اومدي زودم قطع ميشي؟! خُــب بِ دَرَك ! فقـط دَهنِتـو ببنـد! :| .

معلوم نی

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اونجوری ک خیلی اوضاع خوب بشه بنظرم سال دیگه

یکم در مورد خودم توضیح بدم «به نام خدا هستم، از بچگی بزرگ شدم، تو بیمارستان به دنیا اومدم، صادره از شهرمون، همونجا بزرگ شدم، چند سال سن دارم، بابام مَرد بود، تو دوران کودکیم بچه بودم، با رفیقام دوست شده بودم، به دوست داشتن علاقه دارم، قصد ازدواج نه دارم، بعضی شبها که می خوابم خواب می بینم، تو خونمون زندگی می کنیم، تا حالا نمردم و...»
احتمالا یکی دو هفته دیگه مرخص میشه میره 

اینو جایی خوندی یا خودت به این نتیجه رسیدی؟ چون طبق شواهد و تخمین هایی که زده میشه بهترین حالتش اینه که بهار ۱۴۰۱ بره یعنی حداقل ۱ سال و ۳ ماه دیگه

بازم خداروشکر که الحمد الله وگرنه والا بخدا :|

خانومی باید واکسنشو اونایی ک ساختن بزنن بعد کشورهای قدرتمند بگیرن ازاونا بزنن بعد شاید ب مام بدن البته اگه کشورمون بخره ازشون کمش تا یسال آینده میگن هست

مهم نیس فقیری یا پولدار "انسان" که باشی سرت پیش   خدات و خودت همیشه بلنده 💓هیچی مثل ی وجدان اروم نیست😌خدایا خودت مراقب خانوادم باش عشق هام همسرم ❤🧑....دختره عزیزم💜 👧و پسرکوچولوی نازم 💙👦

کروناوقتی میره که هممون رعایت کنیم فقط یکماه مهمونی وخونه مادروپدروخواهرو...نریم 

نه مثل بعضی ازدوستان که هرروزخونه یکی ازاقوام اند

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
خانومی باید واکسنشو اونایی ک ساختن بزنن بعد کشورهای قدرتمند بگیرن ازاونا بزنن بعد شاید ب مام بدن الب ...

ایران ۴۲میلیون دز خریده از شرکتای مختلف و راهای مختلف 

انشالله تایید بشن کم کم میاد

2706