2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هر وقت دعوتم میکردن میرفتم . خودسَر نمی رفتم اصلا.تقریبا میشد هفته ای یکبار یا دوهفته یک بار.. شب هم نمی موندم...

🐻صعود به گروه نارنجییی🐻  تاپیک بامداد خمار.. تاریخ شروع کم کردن وزن (۱۳۹۹/۸/۱۰) که۹۵کیلوهستممم وزن این هفته ۸۴/۵۰۰  وزن هدف ۷۰کیلو  قد۱۶۷🤹‍♀️
2728

یکی از اشناها هفت روز هفته خونه مادرشوهرشه  دوروز میره خونشون سر میزنه میاد باز 

من هربار رفتم خونشون اون اونجا بود چه ۱۲ شب چه ۸ صب 

ازاین  رفتار متنفرم هرچیزی حدی دارع

میشه واسه حاجت دلم ی صلوات بفرستین 🙃💜

عزیزم من چون تجربه دارم بهت میگم.زیاد نرو.من می رفتم یه هفته یه هفته می موندم.اما بعد ازدواج کمش کردم بنا ب دلایلی.الان انتظار دارن که چرا دیر ب دیر میای.کلا اخر هفته ها برو شب هم اگه خواستی بمونی یه شب بیشتر نشه.بعدا دردسر میشه.

میشه برای نی نی دار شدنم صلوات بفرستی،خدایا یعنی من لیاقت مادر شدنو ندارم🥹😭
همه اینا بستگی به همسرتون داره....من هرشب خونه مادرشوهرم بودم...شوهرم انقدر به من ارزش میداد که هیچ ...

ن شوهرم خیلی هواموداشت وداره .قهرالانشونم بخاطر اهمیت دادن شوهرم ب منودخترمه همین.اونام تنهابودن بخاطراین من زیادمیرفتم.درکل پدرمادرش .خورده شیشه زیادداشتن بعدن معلوم شد

مامان دوتادخترگل
دلیلشم بگو 

جرات نمیکنن کلشونو بکنن تو زندگیت 

ما پادشاه را کشتیم، سعی کردیم دنیا را تغییر بدهیم. حالا تنها چیزی که گیرمان آمده، یک پادشاه جدید بدتر است .. اینجا سرزمینی ست که برای آزادی جنگیدیم ولی حالا برای نان می جنگیم. نکته ی عدالت این است که همه وقتی برابر می شوند که مُرده اند.

زیاد نرو من هر روز بودم یادم میاد حالم از خودم بهم میخوره هفته ایی یه بار خوبه

دختر قشنگم پسر پهلونم مامان عاشقانه دوستون داره ای کاش همیشه بچه بودید آخه هرچی بزرگتر بشین فاصله ما از هم بیشتر میشه من خستگی الان به جون میخرم فقط این روزا زود تموم نشن همیشه برقرار باشین منتظر یه نی نی باشین به زودی 😍💋
خب الان ۲ساله نرفتی  شوهرت میادخونه باباتینایااونم عین تونمیاد چرانرفتی اخه ؟

شوهرم از اول کم میرفت خونه ی مادرم. الان فکر کنم سه چهار ساله که کلا نمیره  من برام مهم نیست که بره یا نه اصلا خودم رو اذیت نمیکنم. من دو ساله نمیرم اولا چون شهرستان هستن و دوما بخاطر خواهر شوهرم که دفعه ی آخر بی احترامی کرد گفتم من دیگه اینجا نمیام مگه اینکه مراسمی باشه یا مجبور بشم بیام. بعدش هماومد عذر خواهی کرد اما میدونم بخاطر اجبار مادر شوهرم و اون یکی خواهر شوهرم اومد. من هم بخشیدم اما گفتم باز هم نمیام. 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

هفته ای یه بار پنج شنبه شب میرم جمعه بعدازظهر برمیگردم...کم بری حرمتت بیشتر حفظ میشه

سلام😍حدیث هستم🙈🤪 خانوم کوچولوی آقا مسعود🤕🤪 یه دختر شیطون آبان ماهی😬 که از بس حرف میزنه مخ عاقاشو میخوره😅یه دخی درس خون🤓 ولی عاشق آشپزی،کیک پزی و شیرینی پزی😍💪 عاشق خرید کردن و دور زدن توی پاساژ😎✋
میترسم ک سبک شم

سلام عزیزم

مبارک باشه⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

من خودم تا دعوت نمی‌کردن نمی‌رفتم هیچوقت هم شب نموندم،

برای شناخت رفت و آمد زیاد لازم نیست هر باری که میری به نشانه ها دقت کن خیلی چیزا دستگیرت میشه

آرزوی خوشبختی دارم واستون🌹🌹🌹

❤️⁩⁦❤️⁩ مهربان باشیم ⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦                                   به هدفم میرسم نه فوراً ولی حتماً
2706