2737
2734
عنوان

اونایی که باردارید میشه بیاید 😔

303 بازدید | 42 پست

من تو هفته دهم بودم که لکه بینی ترشح قهوه ایه کم دیدم بعد شیاف گذاشتم خوب شد 

تا اینکه امشب دوباره دیدم از دکترم پرسبدم گفتش که شیافو ادامه بده و هفته شونزده برو طول سرویکس 

یعنی باید دوبار انومالی برم ؟ مگه هفته هیجده نمیرن ؟ چکار کنم ؟ اعصابم داغون شد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه طول سرویکس سونو عادیه

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2731

منم لکه بینی داشتم هم آمپول زدم هم شیاف

مادر کی میایی تا من هم طعم شیرین مادر شدن رو بچشم؟ جانانم چند بار است که خواب تو را دیده ام در بغل بودی چه حس شیرینی بود بودنت .دلبندم چند تار موهای مامان و باباسفید شده پس تو نمیخواهیی بیایی و بمانی برای من برادرت تا ۳۹ هفته مهمان دلم بود چقدر حس زیبایی بود بودنش برای من اما برادرت قبل آمدن به بغلم به سوی آسمان پر کشید مادر این همه درد و رنج کافی نیست ؟؟؟؟درد از دست دادن برادرت درد نیامدن تو مادر دلم برای در آغوش گرفتنت پر میکشد تا کی حسرت شنیدن خنده هایت را بکشم مادر کی تو میایی من را صدا کنی مامان و من با همه وجودم بگویم جانم عزیزتر از جان مادر

نه انومالی نیست عزیزم فقط سونوی معمولیه ببینه طول سرویکست چقدره 

رابطه جنسی رو یکی دو هفته قطع کن و هر شب شياف بذار کار سنگین نکن آروم آروم و کم کم کارای خونه رو انجام بده حتما خوب میشی 

2738

سونو عادی هم طول سرویکسو میگه فک کنم

🌸 بِـسْمِـ اللهِ الـرَحْمـٰانـِـ الـرَحـيـمْـ 🌸بالاخره یه روز سرد دی ماه که آفتاب از لا به لای شاخ و برگ درختان خودشو نشون میده...قبل از ظهر دختر قشنگم به طور طبیعی پا به این دنیا میذاره و خونوادمونو سه نفره میکنه👨‍👩‍👧 اون روز بهترین روز زندگیه منه...باهم دیگه همون روز مرخص میشیم و همه‌ی اون چشم انتظاریا تموم میشه...ان شاءالله🙏
یعنی همون آنومالیه ؟ یا جداگونس؟

نه جداس

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
نه انومالی نیست عزیزم فقط سونوی معمولیه ببینه طول سرویکست چقدره  رابطه جنسی رو یکی دو هفته ...

نه اصن رابطه نداریم همشم تو خونم گاهی پا میشم فقط ظرف میشورم ‌.اما ب این شک دارم که رفتم حموم بعدش اینطور شدم

هفته پیش طول سرویکسم سیو شش بود  ممکنه تا الان پایین اومده باشه؟

نگران نباش هفته ۱۶سونوی معمولی انجام میده طول سرویکسو میگه ک اگه طول سرویکست کم باشه سرکلاژ میشی ؛خیلی عمل ساده ییه

اصلا تو همه سونوها طول سرویکسو میگن نیاز ب سونوی خاصی نیس

منم سرکلاژ شدم 

هفته ۱۱طول سرویکسم۲۶/۲۷بود

الان دخترم بغلمه 

دو ماهشه داره پدرمو در میاره از بی خوابی خودش😬

2706