2733
2734
عنوان

شب های مافیا///هومن حاج عبدالهی

1782 بازدید | 60 پست

کسی شب های مافیا رو دیده این سه قسمتش رو؟

اصلا فکر نمیکردم هون حاج عبدالهی(نقش رحمت تو پایتخت) انقدر بد دهن و بی اعصاب  باشه😐😐😐 مخصوصا تو قسمت دیگه خیلی حرکاتش تو چشم بود

مثلا چندسال پیش اومد تو خندوانه چیزی از این اخلاقش بروز نداد😕

دلم برا شفیعی جم سوخت 

لحظه آخر معلوم بود یه لحظه قاطی کرده 

ولی بعدشم واقعا دیگه داشت خنگ بازی در میاورد

کلا این همه سال کمدین بوده نمیدونم چرا خوشم ازش نمیومد

ولی الان خنثی شدم نسبت بهش

خیلی دلم براش سوخت  برا اون لحظه آخر

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘

من از شفیعی جم خوشم میاد بنظرم ادم مظلومیه

مثل خنده نوزادی که غرق خواب است،   مثل بوی خانه کاهگلی پس از باران  ، یا کشیدن نقاشی روی شیشه بخار کرده،   مثل پیدا کردن جای خالی در اتوبوس با یک بغل خستگی  ، صدای موج دریا در شب  ، بوسه‌های ناگهانی  ، چای تازه‌دم قند پهلو توی استكان کمر باریک  ، یا مثل دستان گرم مادر بزرگ  ، دوست داشتنت همین قدر شیرین است 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قشنگه؟

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736
2731
چه کانال و چه ساعتی میذاره؟ دیشب اتفاقی یه قسمتش رو دیدم ولی یادم نمونده ساعت و کانالش رو

ماهواره نداریم ما نمیدونم 

من دانلودش میکنم

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘
من از شفیعی جم خوشم میاد بنظرم ادم مظلومیه

شوهرم میگه فک کنم مریضی چیزی داشته باشه

راست میگه یه طوری شده

قشنگه؟

سلیقه اییه

یکم حوصله سر بره اولش ولی آخرش خوبه

اونی ک مردم عادی بازی میکنن و از تی وی پخش میشه

جذب کننده تره(شهروند و مافیا)

ولی اینی ک من میگم مثلا سلبریتی ها بازیش میکنن

شوهرم میگه فک کنم مریضی چیزی داشته باشه راست میگه یه طوری شده

نمیدونم والا من توی شام ایرانی ک دیدمش خوشم اومد ازش 

مثل خنده نوزادی که غرق خواب است،   مثل بوی خانه کاهگلی پس از باران  ، یا کشیدن نقاشی روی شیشه بخار کرده،   مثل پیدا کردن جای خالی در اتوبوس با یک بغل خستگی  ، صدای موج دریا در شب  ، بوسه‌های ناگهانی  ، چای تازه‌دم قند پهلو توی استكان کمر باریک  ، یا مثل دستان گرم مادر بزرگ  ، دوست داشتنت همین قدر شیرین است 
2738
سلیقه اییه یکم حوصله سر بره اولش ولی آخرش خوبه اونی ک مردم عادی بازی میکنن و از تی وی پخش میشه ...

مرسی

اره دوستم گفته بود جالبه حالا دان میکنم میبینم

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736
مرسی اره دوستم گفته بود جالبه حالا دان میکنم میبینم

⁦👍🏻⁩🌹

کانال سروش دارم که میزارش و کم حجمه میخوایی لینک بدم؟

2706