2410
2553
عنوان

ماهی چقدر بسته میزنین؟؟؟

491 بازدید | 64 پست

من خودم ماهی 200تومن، 🤦‍♀️واسه خودم  زیاده این پول چون وضع مالیمون زیاد خوب نیس 

خدایا گناهانمو ببخش، امیدمو ب زندگی چن برابر کن، و ازت میخام هیچ وقت سایه شوهرمو از سرم کم نکنی، کمکم کن بتونم زن بهترینی باشم، هم برای شوهرم هم برای زندگیم🙏🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
۴۵

چ عالی لابد اینستا اینا نداری😂

خدایا گناهانمو ببخش، امیدمو ب زندگی چن برابر کن، و ازت میخام هیچ وقت سایه شوهرمو از سرم کم نکنی، کمکم کن بتونم زن بهترینی باشم، هم برای شوهرم هم برای زندگیم🙏🙏
2714
دارم ولی زیاد نمیرم

منکه برم تو چیزی برگشتم با خداس😂

گاهی ۱۰۰

من هم زیاد میرم اینستا و کلی فیلم هم دانلود میکنم اما دیگه نمیرسه به دویست تومان😁😁تو مگه چکار میکنی

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
وای فای بخر خب

چقدره؟ یعنی بصرفه تره؟ 

2706