2733
2734
عنوان

دوستانی که مهاجرت کردن خارج از کشور لطفا یه لحظه بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 2237 بازدید | 125 پست
منم نظرم همینه چون اینجا یه بار از صفر شروع کردیم تازه زندگیمون افتاده رو روال ، واقعا دیگه تحمل دوب ...

سرمايه تون هم براي استراليا كافي نيست فكر كنم كانادا سرمايه گذاريش كمتر بود 

منم نظرم همینه چون اینجا یه بار از صفر شروع کردیم تازه زندگیمون افتاده رو روال ، واقعا دیگه تحمل دوب ...

این سرمایه را تقسیم کنی برای بلیط و ویزا و اجازه خانه و... واقعا چیز خاصی نمی مونه شما باید برا شش ماه یک زندگی معمولی پس انداز ببری برای شروع شغل جدید و...همین جور

آرامش سهم قلبی است که درتصرف خداست.    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم ۱۰میلیارد پول آنچنانی نیست با هزینه های الان! پس خیلی روش حساب باز نکن .در ثانی زبان حرف اول رو میزنه مخصوصا اینکه شما هیچکدومتون بلد نیستید!

شوهر خواهر چند سال پیش من ۶ ماه رفت المان تا کارهاشون رو درست کنه که خانوادگب مهاجرت کنن اینقدر هزینه ها زیاد بود که پشیمون شد!

برگشت تمام انرژی رو گذاشت که همین جا پیشرفت کنه و از صفر از نظر شغلی شروع کرد!الان الحمدالله خیلی موفق شده و پست های مهمی داره!

هیچ جا مثل کشور خودمون برای یک ایرانی جای پیشرفت نداره!

2731
این سرمایه را تقسیم کنی برای بلیط و ویزا و اجازه خانه و... واقعا چیز خاصی نمی مونه شما باید برا شش م ...

خب ببینید من الان رو گفتم ده تومن میشه تا دوسه سال دیکه حد اقل این رقم سه برابر میشه که البته بازم میدونم برای اونجا کمه

امضای خدا پای تک تک آرزوهاتون😊
خب ببینید من الان رو گفتم ده تومن میشه تا دوسه سال دیکه حد اقل این رقم سه برابر میشه که البته بازم م ...

انشا ا... خیر واقعی براتون رخ بده  وبهترینها  نصیبتان بشه

آرامش سهم قلبی است که درتصرف خداست.    
عزیزم ۱۰میلیارد پول آنچنانی نیست با هزینه های الان! پس خیلی روش حساب باز نکن .در ثانی زبان حرف اول ر ...

بله منم هم نظر شما هستم 

این رقم الان هست تا دوسه سال دیگه حداقل دوسه برابر میشه

این سرمایه را تقسیم کنی برای بلیط و ویزا و اجازه خانه و... واقعا چیز خاصی نمی مونه شما باید برا شش م ...

درسته حق باشماست پولمون خیلی بی ارزشه 

2738

ببین این سرمایه رو باید برای پنج نبر در نظر بگیری که خوب چسزی نمیشه و به دلار باید حساب کنی که باز ارزشش کم میشه و اینکه شما تو دوسال اول عملا از جیب باید بزاری 

من با فاند دانشگاه سالی 30هزار دلار دارم که برای زندگی دانشجویی و تنهاست ولی شما متاهلی با بچه کوچیک و هزار تا خرج

و درسته زنوگی اونجا خوبه ولی نه برای کسی که از ایران با شرایط شما بره

من از آلمان بدم نمیاد اما خوشمم نمیاد در حال حاضر چند تا دلیل عمده داره  ۱ - ورود بیش از حد پن ...

اوه که اینطور مرسی از توضیحتون. خب چرا اینقدر میریزن تو شکم پناهنده ها وقتی به ضررکشوره  

@zhestinogallery این لطفو در حقم میکنید و از آنلاین شاپ نوپام حمایت میکنید؟  هزینه تبلیغات نمیتونم بدم @zhestinogallery  در تلگرام و روبیکا و اینستا 
خب ببینید من الان رو گفتم ده تومن میشه تا دوسه سال دیکه حد اقل این رقم سه برابر میشه که البته بازم م ...

مهاجرت فقط براي سه دسته افراد خوبه اول كسايي كه اونقدر سرمايه دارن كه سريع يه كسب وكار راه بندازن اونم خيلي ريسكش زياده كه كل سرمايه ات بره به باد ، دسته دوم مدرك دانشگاهي و سابقه كار دارن مثل اساتيد دانشگاه مهندسين و،،،،، ، دسته سوم توي ايران شرايط سختي دارند فرقي نداره كجا باشن وگرنه براي بقيه اشتباهه 

اوه که اینطور مرسی از توضیحتون. خب چرا اینقدر میریزن تو شکم پناهنده ها وقتی به ضررکشوره     ...

خواهش میکنم به ضررشون نیست چون به نیروی کار احتیاج دارن و پناهنده ها بهترین گزینن نیروی‌کار جوان و ارزون و اینکه یک دلیل دیگش‌ خودنمایی  و تعهداتشون هست  که اره ما نژاد پرست نیستیم‌ما خیلی خوبیم (( جون عمشون)) 😅😅 

ببین این سرمایه رو باید برای پنج نبر در نظر بگیری که خوب چسزی نمیشه و به دلار باید حساب کنی که باز ا ...

ممنونم از راهنماییتون درسته کاملا 

مهاجرت فقط براي سه دسته افراد خوبه اول كسايي كه اونقدر سرمايه دارن كه سريع يه كسب وكار راه بند ...

ممنون از راهنمایی های خوبتون

2706