2733
2734
عنوان

خواستگار خوب یا عشق بچگی

582 بازدید | 34 پست

من 22 ساله از بچگی پسرعموم رو دوست داشتم ایشون هم همینطور اینطور که اعضای فامیل هم یکم متوجه این موضوع شدن و علاقه هامون واقعیه. ما هر دو از خانواده مذهبی هستیم و ایشون از نظر شخصیت و خانواده و موقعیت و ظاهر و.. شرایط خیلی خوبی دارن. اما چون 1سال از من بزرگتره اصلا شرایط ازدواج رو نداره. تا حالا خواستگارای خیلی زیاد و خوب رو رد کردم. در حال حاظر خواستگاری خیلی متشخص با موقعیت خیلی خوب دارم که 1سال و نیم مرتبط میرن و میان.البته من شخصیت و اخلاق پسرعموم وکلا همه چیزش رو  بیشترمیپسندم. الان سوال من اینه آیا باید منتظر بمونم تاشرایط پسرعموم بهتر شه که در اون صورت ایا موقعیت های زندگی من نسوخته و یا شاید اصلا این انتظار جوابگو نباشه چون بااینکه مطمعنم ازش اما اتفاقای ناگهانی ممکنه بیوفته. البته اینم بگم ماازنظر مسافت زندگی خیلی ازهم فاصله داریم ومن اگه بخوام با ایشون زندگی کنم باید به مکان دیگه ای نقل مکان کنم که خب برای هردختری دوری ازخانواده وغربت سخته هرچندمکان خوبی باشه. خیلی سعی کردم کناربزارمش چن سال اماکنارگذاشتنش غیر ممکنه چون ازنظر همه فوق العادس از طرفی خواستگارمم خیلی خوب وپیگیره و الان از من واسه ادامه دوره آشنایی جواب میخوان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میگن هیچ عشقی تو دنیا مثل عشق اولین نیست.....

باورم نمیشه اسم کاربریمو ساسا جون میخونید!!!!!!!!!!!!!!!چرا اخه! عزیزان  سَه سَه جون!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ترجیععععع میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل!!!!!!! ترجیع میدم ترجیح و ترجیع بنویسم دوست عزیز مگر نه اندازه یه ترجیح سواد دارم😂😂😂😂
2731

مطمعنی پسر عموت میاد خواستگاریت؟

یکم در مورد خودم توضیح بدم «به نام خدا هستم، از بچگی بزرگ شدم، تو بیمارستان به دنیا اومدم، صادره از شهرمون، همونجا بزرگ شدم، چند سال سن دارم، بابام مَرد بود، تو دوران کودکیم بچه بودم، با رفیقام دوست شده بودم، به دوست داشتن علاقه دارم، قصد ازدواج نه دارم، بعضی شبها که می خوابم خواب می بینم، تو خونمون زندگی می کنیم، تا حالا نمردم و...»
2738

خوبه خودت هم میگی خاستگار به پدرت بگو به عمو بگو برای دخترمون خاستگار اومده میخاستم یه مشورت کنم اگه اون خانواده تو رو بخان فورا پسر عموت اقدام میکنه اگه نه بدون اونا نمیخان تو رو خیلی میشناسم دیوونه وار عاشق بودن ولی خانواده پسر مخالف 

⚘❤😘خوشبختی یعنی در میا هزاران مشکلی که داری عین خیالت هم نباشد و بخندی چون میدانی که خدایی داری که همیشه هوایت را دارد❤⚘😘
میگن هیچ عشقی تو دنیا مثل عشق اولین نیست.....

نه واسه من که نیس من خودم یکی از فامیلامون و بشدت عاشقش بودم ولی مادرم مخالفت کرد چون دوس نداش 

وقتی خبر ازدواجشو شنیدم بشدت مریض شدم ولی بعد یه سال کلا فراموشش کردم مامانم دعا گرف که یادم بره اصلا الان فکرشم نمیکنم

نه واسه من که نیس من خودم یکی از فامیلامون و بشدت عاشقش بودم ولی مادرم مخالفت کرد چون دوس نداش  ...

خب شاید واقعا عاشقش نبودی 

باورم نمیشه اسم کاربریمو ساسا جون میخونید!!!!!!!!!!!!!!!چرا اخه! عزیزان  سَه سَه جون!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ترجیععععع میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل!!!!!!! ترجیع میدم ترجیح و ترجیع بنویسم دوست عزیز مگر نه اندازه یه ترجیح سواد دارم😂😂😂😂
2706