2410
2553

دوس دارم شروع کنم

لطفا راهکار بهم بدین اگ تجربه دارین

دلم گم شده پیداش میکنم من 💚 اگه عاشقه که وای به حالش ؛ رسواش میکنم من

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

من ۲ ساله دارم میخونم

به محض اینکه اذانو شنیدی سریع آماده ی نماز شو

نماز اول وقت نخونی واقعا از دستت رفته کلا نمیخونی دیگه😑تجربه کردم که میگم

خدا ۳ بار به ما زنگ میزنه در طول روز

همون بار اول باید جواب بدیم . اگه به تاخیر بندازیم هم بی احترامی کردیم ، هم ممکنه خودمون یادمون بره

ساصبرُ حتی یعجز الصبرُ عن صبری...ساصبرُ حتی یاذنُ الرحمنَ فی امری...ساصبرُ حتی تذوبُ الجبالَ من صبری...ساصبرُ حتی یعلمُ الصبرَ انّی صبرتُ علی شئ امرُّ من الصبرِ..!
2714

من اول با ختم قرآن شروع کردم خودش ی انگیزه س بعد کم کم گفتم خب الان اینو میخونم با معنی هم بخون حتما به چ درد میخوره وقتی در برابر خدا سجده نمی کنم و این منو کشوند سمت خودش یعنی شده نشسته هم شده د میخونم اگه مریض باشم حال نداشته باشم ولی نمیزارم بمونه

با 🚬 سیگارم 🚬 سوزوندم نوک این زبونمو که به هیچکی نگم دوس‍ــت دارم..❌یه چهارتا قوالله بخون که نشه شروع روزت با من..🔥من ماده شیر نداشتم تا الان که افتادم دست ی مشت بچه پلنگ 🤭🤍

مسئله غير ممكنى رو در ازاى اين نذر خدا برام ممكن كرد

نذرم اين بود كه تا عمر دارم هرجايى باشم نمازامو اول وقت بخونم 

و در كمال ناباورى اون مسئله حل شد 

✨ Fear the one who does not fear God✨

من از چهارم ابتدایی همینطوری خودجوش شروع کردم الان نزدیک سی سالمه میخونم البته یه دوره چند ساله نخوندم ولی بعد مسمم شدم و گفتم وظیفمه تنها کاری که میتونم انجام بدم در قبال الطاف خدا

نگاه یه کاری مثلا انجام بدی که اونموقع حس خوبی بهت دست بده تو حتی باحالترین کار دنیا هم انجام بدی ولی اگر بهش حسی نداشته باشی میشه مثل کارای روزمرت مثلا من از عطر استفاده میکنم اونموقع خیلی. خوبه 😃

عزیزم خیلی کار خوبی کردی حتما خدا کمکت میکنه میدونی اصن نماز یه آرامش عجیبی بهت میده چند روز که بخونی پشت سر هم خیییییلی حس های مثبت در یافت میکنی کافیه تو این تصمیمت یکم لجباز باشی و ازش کوتاه نیایی دیگه نمیتونی ترکش کنی موفق باشی😊

2706