2058
2047

دوس دارم شروع کنم

لطفا راهکار بهم بدین اگ تجربه دارین

ای پرنده ی مهاجر  سفرت سلامت اما                                                  به کجا میری عزیزم قفسه تموم دنیا 😕

باید گشادیو کنار بزاری 

قرن بعد همین موقع ها هیچکس شما رو یادش نیست !! //////// ////////  سال ۱۴۹۹ یعنی صد سال بعد ؛ هر آدمی که الان روی زمین زنده است زیر خاک دفن شده ...! قدر همو بدونیم🖤 

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

اگه دلت هس شروع کن.

به حرف های هیچکی  اهمیت نده عزیزم‌

خدا مثله مادره.

هرچقدرم فرزندش بد باشه بازم اونو میپذیره

محدثتونمممممممممم😂🤣❤️.... ترکیدم... ولی با قدرت برگشتمم. دوستای گلم. منو با این تگ کنین😂😂😂😊دوستون دارم...... یه عضوی از خانواده ی ماکان... ماکانیه اصیل هستم. بعلهههههه😊😊😊😊😎
2032

من ۲ ساله دارم میخونم

به محض اینکه اذانو شنیدی سریع آماده ی نماز شو

نماز اول وقت نخونی واقعا از دستت رفته کلا نمیخونی دیگه😑تجربه کردم که میگم

خدا ۳ بار به ما زنگ میزنه در طول روز

همون بار اول باید جواب بدیم . اگه به تاخیر بندازیم هم بی احترامی کردیم ، هم ممکنه خودمون یادمون بره

من گنگ خواب دیده و عالم تمام کر ...... من عاجزم ز گفتن و خلق از شنیدنش ....

سلام عزیز دلم بهت درخواست دادم اگر دوست داشتی و صلدح دونستی قبولش کن💚

بسم الله الرحمن الرحیم .اللهم عجل لولیک الفرج .جهان به سامان نمیشود تا ظهور منجی...(بلندترین ارتفاعی که میتوان از آن سقوط کرد ,چشمان صاحب الزمان است) به کمپین لبیک یا مهدی بپیوندید.---> در تاپیک شما به میهمانی آقا امام زمان (عج)دعوت شدید.یا حق
2051

من اول با ختم قرآن شروع کردم خودش ی انگیزه س بعد کم کم گفتم خب الان اینو میخونم با معنی هم بخون حتما به چ درد میخوره وقتی در برابر خدا سجده نمی کنم و این منو کشوند سمت خودش یعنی شده نشسته هم شده د میخونم اگه مریض باشم حال نداشته باشم ولی نمیزارم بمونه

نه ایمون داره نه دل داره نه دین داره یارم سه تا چیزی ک مو از بخت بد هرسه شو دارم...  نه عشق حالیشه نه لیلا ومجنون دوس داره ولم کرده میون غصه های بی شمارم...

مسئله غير ممكنى رو در ازاى اين نذر خدا برام ممكن كرد

نذرم اين بود كه تا عمر دارم هرجايى باشم نمازامو اول وقت بخونم 

و در كمال ناباورى اون مسئله حل شد 

✨✨مرا عهدیست با جانان که تا جان در بدن دارم هواداران کویش را چو جان خویشتن دارم✨✨من با خداى مهربونم عهد بستم اگر كسى اومد سره راهم و نياز به كمك داشت ازش دريغ نكنم حتى شده با مشاوره و در اختيار قرار دادن اطلاعاتم اگر درنهايت كارى ازم برنيومد با دلدارى دادن✨✨ من عميقا از خدا خواستم و ميخوام كه كمكم كنه انسان باشم نميخوام آدم باشم ميخوام انسان باشم چون به شدت از انسانيت لذت ميبرم در انتهاى اين امضاء براى هر كسى كه خوندش آرزوى سلامتى و آرامش و عاقبت بخيرى دارم شماهم براى حل شدن مشكل من و همسرم يك صلوات بفرستيد ✨✨

من از چهارم ابتدایی همینطوری خودجوش شروع کردم الان نزدیک سی سالمه میخونم البته یه دوره چند ساله نخوندم ولی بعد مسمم شدم و گفتم وظیفمه تنها کاری که میتونم انجام بدم در قبال الطاف خدا

نگاه یه کاری مثلا انجام بدی که اونموقع حس خوبی بهت دست بده تو حتی باحالترین کار دنیا هم انجام بدی ولی اگر بهش حسی نداشته باشی میشه مثل کارای روزمرت مثلا من از عطر استفاده میکنم اونموقع خیلی. خوبه 😃

عزیزم خیلی کار خوبی کردی حتما خدا کمکت میکنه میدونی اصن نماز یه آرامش عجیبی بهت میده چند روز که بخونی پشت سر هم خیییییلی حس های مثبت در یافت میکنی کافیه تو این تصمیمت یکم لجباز باشی و ازش کوتاه نیایی دیگه نمیتونی ترکش کنی موفق باشی😊

آره من هم نمیخوندم اول از نماز ظهر شروع کردم صبحا رو نمیخوندم بعد کم کم عصر بعد مغرب و عشا بعد صبح زمانش هم کمی دیر میشد اما کم کم افتادم رو غلتک الان به موقع میخونم  اگر دیدی کم حوصله ای تعقیبات نماز رو کوتاه کن مثلاً با یه صلوات و استغفار نماز رو تموم کن و هر وقت شاد بودی و با حوصله بیشتر راز و نیاز کن

امیر المومنان فرمود،،زبان کوچک است اما گناه و جرم آن بزرگ است

سلام بله من خودم تا 

٢٣سالگى خيييلى محكم نبودم رو نمازم .

ولى بعد اين كه دخترم تو ٢٣سالگيم به دنيا اومد نشستم رو سجاده و نماز خوندمو همونجا خييييلى خودمونى و راحت به خدا گفتم ببين من خييييبلى دوست دارم نمازامو بخونم تلاشم مى كنمولى خودتم كمكم كن ترك نكنم 

باورتون ميشه از و روز به بعد الحمدلله سعى كردم٩٩درصدنمازام سروقتن ولى اگه احياناً قضا شده فوراًخوندم و نذاشتم از اون تاريخ تا حالا نمازى از من قضا شه...

خدا ان شاءالله به شما هم كمك مى كنه 

ببین شروع کن . شروع کن به خوندنش.

حتما در زندگیت تاثیر خوب خواهد گذاشت .‌معطل نکن .

از تماز شب شروع کن الان

همسرم رو خیلیییی زیاد دوسش دارم و عاشقشم .خدایا به خاطر تموم نعمتهایی که به من داده ای و خواهی داد سپاسگزارم .خدایا بابت فرزند سالم وصالحی که به من دادی  هم خیلییی سپاسگذارم .
مسئله غير ممكنى رو در ازاى اين نذر خدا برام ممكن كرد نذرم اين بود كه تا عمر دارم هرجايى ب ...

این خیلی خوبه 

ولی من کاهل نماز میترسم نتونم نذرم رو ادا کنم 

🌹🌹خانمهای گل میشه واسه از بین رفتن افسردگیم صلوات بفرستین🌹🌹

وای عاشقتونم چقدر نماز خون دایم....فکرشو نمیکردم ابنجا اینقدر نماز خون باشه😄😄😄

خدایا خودت که جریان و میدونی.. خودت که از تو دلم خبر داری.. الهی آمین😢خدایا من گناهکارم به دل پاک دخترکوچولوم نگاه کن یا رحیم 😓😓خدایا فقط تومیدونی من چی میخوام😢😢خدایا واسه تو کاری نداره توبگی باش میشه😢😢خدایا منو با همه ی منتظرها رو شادکن تو ماه مهمونی خودت😢فقط دوتا صلوات برای سلامتی وظهور آقا امام زمان عج بفرستین......وخدای من ...من ازتو معجزه میخواهم..معجزه ای درحد خدا بودنت...و خود بهتر میدانی..معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند..توخود بهتر میدانی...خدایا روسیاهم نکن...
1718