2726
عنوان

بیاید هرچی سوال دارید در مورد رژیم کتوژنیک جواب بدم

| مشاهده متن کامل بحث + 247887 بازدید | 468 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

استارتر مرسی بابت راهنماییات😍انشالله همیشه مانکن و خوش هیکل باشی

من فردا وقت ام ار ای قلب دارم و ازونجا میرم خونه مامانم و شنبه خونه م😃از شروعش میترسم🙈

تیکر خونه دار شدنمه😍بایاری خداوند مهربان😍
2728
پنجم میشه یه ماه شیش هفت کیلویی کم شدم ولی سایز خیلی کم میکنی

عالیه😍من امروز شروع کردم ولی کلی سوال دارم😍صبحانه دوتا تخم مرغ با کره و نمک و فلفل خوردم

سوالام و میپرسم اگه حوصله داشتی جواب بده😘

۱-پنیر پیتزا میشه خورد؟اگه نه چه جور پنیری مجازه؟

۲-تو یه مقاله نوشته بود ماست یونانی،یا ماست سنتی و پر چرب به مقدار کم مجازه،درسته؟

۳-سوسیس همونایی که تو مارکتا هست میشه خورد؟

۴-تو یه عکس رژیم کتویی برای صبحانه خامه گذاشته بود،چه جور خامه ایه؟

تورو خدا اونم برام لطفا توضیح بده ولی الان این هفته فقط نیم کم شدم استپ کردم😢

عزیزم فست انجام بده از استپ خارج شی یعنی از ۸ شب تا ۱۶ ساعت بعد چیزی نخور تو هفته سه روز فست بگیر تا خارج شی از استپ بیشتر از دو هفته هم نگیر که بدنت عادت نکنه به فست

عالیه😍من امروز شروع کردم ولی کلی سوال دارم😍صبحانه دوتا تخم مرغ با کره و نمک و فلفل خوردم سوالام و ...

عزیزم سعی کن اوایل رژیم لبنیات نخوری اگر میخوری شیر خیلی کم

بله پنیر پیتزا پروسس شده مجازه اما نه افراطی

فقط هم ژامبون نود درصد به بالا مجازه

عزیزم سعی کن اوایل رژیم لبنیات نخوری اگر میخوری شیر خیلی کم بله پنیر پیتزا پروسس شده مجازه اما نه ا ...

😘ببین من رفتم اشپزخونه جدول ارزش غذایی همه چیو نگاه کردم،پفک کربوهیدارت نداشت😐ینی تو صد گرم که خیییلی زیادم هست فقط ۱۷گرم کربو وجود داره😐😐😐تن ماهی و کره و خامه و سس فلفل و سوسی و کالباس و پنیر پیتزا و روغن زیتون کربو نداشتن

ینی میشه هر چی که تو جدول ارزش غذاییش کربوهیدرات نداره رو خورد؟یا ملاک اصلیش این نیست؟

😘ببین من رفتم اشپزخونه جدول ارزش غذایی همه چیو نگاه کردم،پفک کربوهیدارت نداشت😐ینی تو صد گرم که خیی ...

خیر اصلا ملاک نیست فقط هرم کتوژنیک رو باید داشته باشید و تنها مواد غذایی داخل هرم باید مصرف شود چون پفک با روغنی غیر از روغن های مجاز درست شده

اسی سلام من از دیروز رژیم کتو شروع کردم باید تو یک ماه ۵-۶ کیلو حداقل کم کنم جگر و سنگدان مجازه؟؟ ...

بله مجازه اما سعی کنید بیشتر از گوشت و مرغ مصرف کنید تا کاهشتون بیشتر از ۶ کیلو باشه

بله مجازه اما سعی کنید بیشتر از گوشت و مرغ مصرف کنید تا کاهشتون بیشتر از ۶ کیلو باشه

مرسی گلی

گوشت که گرون شده نمیشه زیاد خریدش میخوام سنگدون چرخ کنم و قاطیش کنم

من الان سه روزه رژیمم، کی خودمو وزن کنم که تغییرات محسوس باشه؟

2706