2726
عنوان

تقصیر منه یا شوهرم؟

2411 بازدید | 164 پست

طولانیه ولی تروخدا بمونید. ب راهنماییتون احتیاج دارم

۴ساله ازدواج کردیم یه عااالمه دعواکردیم ولی هردو یجوری حلش کردیم چون همودوست داشتیم...مدتی بود ک دعوای خاصی باهم نداشتیم امادوباره۲هفتس هی به پروپای هم میپیچیم

آخریش همین امشب بود

پدرشوهرم ۵۵سالشه ۲تابچه‌ی دوازده سیزده ساله هم دارن. یه قرونم پس انداز نداره. فقط تنهاداراییش هنرشه.(نمیگم شاید شناسایی شم)

تاالان کارگری میکرده شوهرمنم هنرشو از باباش یادگرفته ولی ماام هیچی نداریم جز یه عالمه قسط.

حالا مدتیه ک شوهرم روپای خودش وایساده خودش دفتر زده که مشتری بگیره و سودش مال خودش باشه...باباشم اورده کنارش و باهم میرن سرکار

بااین همه قسطمون من مطمئنم ک شوهرم بیشتر از حقش ب باباش حقوق میده...امشب پرسیدم این پولو چرا برابابات زدی؟ گفت بجای اینکه پول به بقیه بدم برام بازاریابی کنن به بابام گفتم بره بازاریابی کنه من ماهانه بهش میدم حتی اگه مشتری نیاره!!!

من اعصابم خرد شد گفتم ینی چی منم تو این زندگی‌ام این کارا چیه این همه قسط داریم تو داری از جیب ب بابات میدی

گفت من جواب دادم دیگه هیچی نگو وگرنه قاطی میکنم

ولی من باز گفتم ...گفت هزاربار گفتم تو کارام دخالت نکن..و دعواشد دیگه

ینی چی؟؟؟ شماها توکارای شوهرتون دخالت نمیکنید؟

من مخم ترکیده واقعا باید چیکار کنم؟؟؟؟ نمیتونم کنار بیام

اگزندگیت تامین ناراحتی قصد وقرضهاش عهده  شما نیست برنامه مالی داره بهت میرسه نه نگو

اگر بخواهی به هرچیزی که به تو گفتهمی‌ شود، واکنشی عاطفی نشان بدهیبه «رنج بردن» ادامه خواهی داد.  اگراجازه دهی کلماتِ دیگران تو را کنترلکند، هرچیز دیگری هم تو را زیر سلطهخواهد گرفت! نفس بکش و بگذار بگذرد ...!!

لایک لطفا

God     i heard you. Just be patient press for more                                                                                💜💜💜                                                  صداتو شنیدم، فقط صبور باش                                    فرستنده:خدا                                                                                      ✳️✳️✳️✳️✳️✳️✳️✳️ ✳️          شهزاده رویای من شاید تویی                                     اون کس ک شب درخواب من آیدتویی توووو               ازخواب شیرین ناگه پریدم اوراندیدم دیگرکنارم بخدا      جانم رسیده ازغصه برلب هروز وهرشب درانتظار بخدا                 کاشکی دلم رسوا بشه دریابشه این دوچشم پرآبم روزی ک بختم وابشه پیدا بشه اون ک اومد تو خوابم      می رفت و آتش ب دلم میزد نگاهش                           می رفت و آتش ب دلم میزد نگاهش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم خانواده خط قرمز هر کسی هستن .... بی احترامی نکنید ...چقدر خوبه که برای خانوادش غیرت داره ....نگران نباش خدا میبینن و رزق شما هم زیادتر میشه ...... سالها برای بزرگ کردن پسرشون زحمت کشیدن .....بعدش گلم نظری هم داری با سیاست نه دعوا که باعث میشه بعد ها پنهان کار بشه و با شما یکرنگ نباشه...... 

اینکه کمک کنه ناراحت نمیشم اینکه میگه دخالت نکن اذیت کنندس

God     i heard you. Just be patient press for more                                                                                💜💜💜                                                  صداتو شنیدم، فقط صبور باش                                    فرستنده:خدا                                                                                      ✳️✳️✳️✳️✳️✳️✳️✳️ ✳️          شهزاده رویای من شاید تویی                                     اون کس ک شب درخواب من آیدتویی توووو               ازخواب شیرین ناگه پریدم اوراندیدم دیگرکنارم بخدا      جانم رسیده ازغصه برلب هروز وهرشب درانتظار بخدا                 کاشکی دلم رسوا بشه دریابشه این دوچشم پرآبم روزی ک بختم وابشه پیدا بشه اون ک اومد تو خوابم      می رفت و آتش ب دلم میزد نگاهش                           می رفت و آتش ب دلم میزد نگاهش
2706