2737
2734
عنوان

قزوینیا شیرینی فروشی خوب

1055 بازدید | 10 پست

که کیک خوشگل و تمیز درست کنه واسه تولد کجا خوبه ؟ 

خدایا شکرت برای همه ی چیزایی که به من دادی💞                   خدایا به همسر مهربونم کمک کن و پسرم رو در پناهت حفظ کن و سایه ی پدر و مادرم رو از سرم کم نکن💖                                

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
پاپیون   کیمیا کیک ارکیده

بعد خودت طرح بدی درست میکنن یا خودشون هر طرحی داشته باشن هست ؟ کدوم به نظرتون بهتره ؟

خدایا شکرت برای همه ی چیزایی که به من دادی💞                   خدایا به همسر مهربونم کمک کن و پسرم رو در پناهت حفظ کن و سایه ی پدر و مادرم رو از سرم کم نکن💖                                
والا پاپیون کار تزیینن اش حرف نداره ولی  گردو وموز داخل کیک کم میزنه نسترن داخلش خوب میزنه بیرو ...

مرسی اره دوستمم گفت پاپیون از همه خوشگلتره کاراش ... قیمتاش چجوریه کیلو چنده ؟ یه پیج تو اینستا هست قزوینیه پیجش خیلی قشنگ بود کاراش خیلیییی ولی کیلو ۱۳۰ تومن ...

2738
پاپیون هر طرحی دادیم خوشکل دراورده ولی داخل کیک کم کاری میکنه

من که نمیخوام تولد بگیرم میخوام آتلیه عکس بگیرم و خودمون سه تایی یا فوقش با مامان بابام پس توش خیلی برام مهم نیست ظاهرش مهم تره 😂