2726
عنوان

خانوم های خوشتیپ محجبه همه بیاین تو 3

| مشاهده متن کامل بحث + 363832 بازدید | 13289 پست
دوستان من خواهرزادم سال اوله روزه میگیره  میخوام براش هدیه بخرم  خودم تو نظرمه قرآن رنگی ...

سلام عزیز دلم خوب هستین؟؟؟ ای جانم چقدر خوب

بله من هم موافقم باز دوستانم را تگ میکنم تا همفکری بکنیم

@بهنیارگل   @مینای_بهاری   @نازلیییییی_۲   @جودی_ابوت3    

بچه ها سلام نماز و روزه هاتون قبول

اگه میتونید دوستمون را راهنمایی کنید، ممنون میشم

دوستان من خواهرزادم سال اوله روزه میگیره  میخوام براش هدیه بخرم  خودم تو نظرمه قرآن رنگی ...

سلام بانو

توی اینستا عبارت جشن_عبادت# رو سرچ کنید، ایده ها و کارهای جالبی پیدا میکنید که هم میتونید الگو بگیرید و بدید کسی براتون بدوزه و هم میتونید از همون پیج ها سفارش بدید، از همین قرآنهای رنگی با رویه های ست همراه جانماز و... من زیاد دیدم

از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند👌

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عالیه من واسه خواهرزاده شوهرم که ۹ سالشه یه روسری خوشگل با قرآن رنگی گرفتم.تسبیح های خیلی خوشگلی هم هست..دخترا از این چیزا خوشسون‌میاد

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟

سلام.

بله فکر خیلی خوبی هست.

من با خوندن کتاب سنن النبی علامه طباطبایی به اسلام علاقمند شدم و رفتم دنبالش، کتاب روانی هم هست سن کمی داشتم اما خواندم و متوجه شدم پس خواهرزاده شماهم میتونند بخونند. در کنار قرآن، این کتاب رو هم میتونید هدیه بدید.

حضرت زهرا(س) میتوانست در قضیه مسکین و یتیم و اسیر بگوید که بروید مسجد پیغمبر! خوب حکومت اسلامی است و باید انجام بدهد. نه، وظیفه حکومت، وظیفه جامعه را نفی نمیکند. انسانها در جامعه موظفند که به یکدیگر کمک بکنند. هم کمک مالی هم کمک فکری هم کمک آبرویی. این درس فاطمی است، این معرفت فاطمی است. رهبر انقلاب اسلامی.  عشق❤یک زینب و هفتاد و دو سر میخواهد...بچه بازیست مگر عشق جگر میخواهد❤اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه والنصر🍀
2728
سلام عزیز دلم خوب هستین؟؟؟ ای جانم چقدر خوب بله من هم موافقم باز دوستانم را تگ میکنم تا همفکری بکنی ...

سلام عزیزم نماز روزه شما هم قبول باشه🌹

حضرت زهرا(س) میتوانست در قضیه مسکین و یتیم و اسیر بگوید که بروید مسجد پیغمبر! خوب حکومت اسلامی است و باید انجام بدهد. نه، وظیفه حکومت، وظیفه جامعه را نفی نمیکند. انسانها در جامعه موظفند که به یکدیگر کمک بکنند. هم کمک مالی هم کمک فکری هم کمک آبرویی. این درس فاطمی است، این معرفت فاطمی است. رهبر انقلاب اسلامی.  عشق❤یک زینب و هفتاد و دو سر میخواهد...بچه بازیست مگر عشق جگر میخواهد❤اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه والنصر🍀
سلاااام  خانم ها آبجی هام خرید اینترنتی چادر نداشتین بهم معرفی کنین ایسنتا مینستایی جایی  ...

سلام. من از واحد پوشاک موسسه مصاف خریدم راضی هم هستم.

سلام  من قدم ۱۶۰ ووزن هم ۵۷  دلم میخواد چادر سنتی کشدار سر کنم فک میکنم زیبایی ووقاری چا ...

سلام عزیزم منم موقعی که دانشگاه میرفتم چادر ساده میپوشیدم ولی کیف بندی استفاده میکردم تقریبا هیچ چادری شبیه چادر ساده ایرانی نیست واسه دانشجویی چادر لبنانی مناسبه بنظرم

انگار دوباره فرعون خواب آشفته دیده است که اینطور دست به قتل عام کودکان میزند اما اینبار به دست مادرانشان(رواج سقط جنین در ایران! ایرانی که همیشه جلوی صهیون ایستاده است!)     بانوجان! وقتی یزیدیان برای تحقیر حضرت زینب سلام الله علیها حجاب او را بر میدارند بدان که بدحجابی تحقیریست از سوی دشمنان
@ترنم1391   @سوژه     دوستهای گلم سلام خوب هستین؟؟ امکانش هست دوستمون را راهنمای ...

سلام عزیزم طاعاتت قبول التماس دعا

انگار دوباره فرعون خواب آشفته دیده است که اینطور دست به قتل عام کودکان میزند اما اینبار به دست مادرانشان(رواج سقط جنین در ایران! ایرانی که همیشه جلوی صهیون ایستاده است!)     بانوجان! وقتی یزیدیان برای تحقیر حضرت زینب سلام الله علیها حجاب او را بر میدارند بدان که بدحجابی تحقیریست از سوی دشمنان
سلام خانوم گل خوب هستین؟؟ طاعاتتون مقبول خدا خیرتون بده انشاءالله

فدای تو خیلی التماس دعا موقع افطار و سحر😘😘😘

زنده باشید انشاءالله گلم من هم خیلی محتاج هستم عزیز دلم

😘😘😘💖

2706