2737
2734
عنوان

شوهر شمام رو مادرش خیلی حساسه؟

724 بازدید | 21 پست

شوهرمن جوریه که امروز ازم پرسید عنبر نسا واسه عفونت زنان شنیدم خوبه گفتم آره خندید مسخره بازی درآورد گفت خود عنبر نسارو تو اونجاتون میکنین من هی میگفتم نه اینجوری که تو میگی نیست  از دودش استفاده میکنن گفتم مامانت اینو بمن یاد داد من نمیدونستم گفتم مامانت بمن گفت خودم استفاده کردم نتیجه دیدیم توهم استفاده کن بعد سرم دادزد که خودتو با مادر من نگیر هرچی میگم نگو مامانت هیچ احدوناسی حق نداره اسم مادر منو بیاره یه بار دیگه مامانت مامانت کنی میدونم چیکارت کنم آخه مگه من چیز بدی گفتم خیلی حساسه رو مامانش 😔

شوهر شمام اینطوریه؟ 

بعد اومد فیلم گزاشت تنقلات خرید میگه بیا کنارم بشین عشقم ناراحت نباش دیگه 

چرا انقد حساسه مامانش خیلی بدی درحقم کرده بخاطر اون زن بدجنس یک سال اول زندگیم حق دیدن خانوادمو نداشتم اون زن بد ذات کاری کرده که شوهرم با خانوادم دشمن شده

غیر مستقیم به اونجای مامانش اشاره کردی😂منم بودم بدم میومد.

من یک زنم💪👧👩💎که میزنم به سیم اخر و میگم .منو ببین یه آدمم که از توئه پوسته تنم👌ندا منم،هوا منم صدای نسل ما منم.اگرچه بستی بالمو ...رها تر از رها منم😊😍اگرچه جنسه شیشَم.قوی تر از همیشه ام💪.نبین نحیفه ساقه هام .درخته کهنه ریشه ام🌳همیشه بوده باورم .که با تو من برابرم👌اگه قویه بازوهات.ب جاش منم یه مادرم💪(آهنگ زن از رانا منصور)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

وای نه شوهرت افراطی دیگه علاقه داره ب مادرش

🌹لطفا عکس پروفایلم کپی نشه ممنونم🌹➰ تـو فقـط قسـمتی از مـن رو میشنـاسی؛ مـن یک جهـان پـر از رازم…🍃🍃🌱 ♥️عشق♥️ یعنی دو نفر👩‍❤️‍👨 حالشون بی دلیل کنار هم خوب باشه انقد سختش نکنین🍀 همسر جونم تو مردترینی واسم👸🏻♥️🫅🏻
2738
2706