2737
2734
عنوان

خانوما ی لحظه لطفا

66 بازدید | 4 پست

سلام من مشکل تیروئید هاشیموتو دارم یکبارقبل درمان سقط کردم توهمون ماه اول بعدالان قرص میخورم ایندفه tshام 2ممیز91 بوددکترزنان گفت میتونی اقدام کنی اما دکترغددگفت نه تا یکمم دیگه عدد تیروئیدت بیاد پایین صبرکن من بعدسقطم سرموقع پریود میشدم هشتم به هشتم ایندفه عقب انداختم بی بی چک زدم منفی بود دیشب رابطه داشتم صبح بیدارشدم دیدم یک عالمه خونریزی کردم و یدفه ببخشید اما خون ب یکباره ریخت رو زمین بااین حجم بنظرتون دوباره سقط نکردم 

ساک زایمان برای خودت شورت تمیزبذار نواربهداشتی بذار چندتام شکلات لباسای نوزادی بچه رو پتوی بچه مای بیبی شیشه شیر 

یه شلوار راحتی برای خودت 

سیسمونی هم لباس نوزادی 

اینجورچیزا

مامان کارِن و هاکان❤❤اول ازهمه بگم اینجا یه جای عمومیه وقتی تاپیکی میزنی میام نظرمیدم اون نظر منه من نه تورو دیدم نه میشناسم نه توشرایطتم پس فقط نظرمو میگم اگه نظرم برات خوب نبود معذرت میخوام ولی حوصله این حرفای خاله زنک رو ندارم 👈قضاوت کردی👈دلم شکست👈حلالت نمیکنم اگه هم میخوای اینارو بگی ریپلای نزن مرسی❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برا من نوشتین

اره

مامان کارِن و هاکان❤❤اول ازهمه بگم اینجا یه جای عمومیه وقتی تاپیکی میزنی میام نظرمیدم اون نظر منه من نه تورو دیدم نه میشناسم نه توشرایطتم پس فقط نظرمو میگم اگه نظرم برات خوب نبود معذرت میخوام ولی حوصله این حرفای خاله زنک رو ندارم 👈قضاوت کردی👈دلم شکست👈حلالت نمیکنم اگه هم میخوای اینارو بگی ریپلای نزن مرسی❤
2731
برا من نوشتین

وای نه😑اشتباه شده ببخش