2726

سلام بچه ها خوبین من یک سال و نیمه از شوهرم جدا شدم یه پسر ۲ ساله دارم و خونه پدرمم خانواده پدری من به قدری تعصبی هستن که صحبت کردن با یه اقا رو خراب بودن خانم طلقی میکنن ما جنوبی هستیم و از اون تعصبی ها و اینکه هروز منو کتک میزنن همه جوره بهم شک دارن حتی تو خونه نشستم چون تیپم به روزه و خیلی امروزیم  و اینا نمیتونن قبول کنن سنش‌وم واقعا بالاست و خلاصه زندگی تو اون شرایط واسم خیلی سخته و دست تنهام و هیچوقت هم مستقل نبودم متاهل هم که بودم طبقه بالای خونه ی مامانم بودم توروخدا بهم راهنمایی بدین چطوری و چیکار کنم به این فکر کنین که عذاب روحیه سختی دارم میکشم و نامادریم باعثشه  و اینکه به امدازه ی رهن یک خونه من مبلغ رو دارم 🥺 اما شغلی ندارم به نظرتون چیکار کنم 😞 میخوام جدا کنم اما تا حالا هیچوقت مستقل نبودم  توکل زندگیم حتی ازدواجم کرده بودم طبقه بالای خونه مامانم اینا بودم یعنی تا جالا یک روزم جدا ازشون نبودم و مشکل دومم  بچه ها یه شرایط سخت و پیچیده ای دارم و اینکه بحث اینجاس یه فامیل دور داریم خارج خواستگارمه همه جوره هم میتونه تامینم کنه جتی ببرتم اونور  حتی سرپرستی پسرمم گقت میگیرم از به طرفم تو تاپیکا قبلی گفتم خیلی اذیتم تو خونه پدریم و هروز کتک کاری واینا و میخوام مستقل شم اما من با یه اقایی تو اینجا تو رابطم که واقعا دوسش دارم اما ایشون منو واسه زندگی سفید میخوان 😭😭😭😭 اما من عاشقشم خیلی هم بهم محبت میکنه 😭😭😭 میدونم الان همتون میگین که برو خارج برو با این پسره ایندت تامین میشه 😭 اما توروخدا یکم به احساس منم فکر کنین 😭تا اخر عمر کنار کسی باشن که دوسش دارم و یک عمر حسرت بخورم که ای کاش کنار عشقم میموندم از یه طرفم اگه بخدام خونه جدا کنم نمیتونم پسرمو ببرم چون چطوری برم سرکار یعنی بدترین چالش زندگیمه 😭تو ۲۲ سال سنم همچین مشکلی نداشتم 😭خدا هیچکدومتونو اینجوری امتحان نکنه توزوخدا یک لجطه به زجری که میکشم و عشقی که به اون اقا دارم فکر کنین  فقط یک لحظه و بعدشم به شرایطم 😭چیکار کنم 😭😭😭 این خواستگارمم میگه چه با من باشی چه نباشی من تامینت میکنم اما چطور دلمو راضی کنم با دست خودم  عشقمو بزارم 😭برم 😭الان تاپیک میزنم همش با اسکه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب وقتی تامینت میکنه باهاش باش و خونتو جدا کن اون بهت کمک میکنه 

بچتو بذار پیش خانوادت اگه میتونی و سعی کن روی پای خودت وایسی اولش سخته ولی بعدش میفهمیکه چه انتخاب خوبی کردی که خودتو جدا کردی

اون اقام میتونه بیاد خواستگاریت برین خارج اونجام سعی کن که یه خونه واست بخره که اگه اون ازت جدا شد اون خونه رو داشته باشی

اولین قدمی که باید برداری مستقل شدنه همین

2728

عزیزم خیلی شرایط سختیه ولی اینو در نظر بگیر که اگه با دلت بمونی در اینده باید چی به پسرت بگی؟ توانایی داری زندگیش و تامین کنی؟ اگه مستقل باشی میتونی یه در امد ثابت داشته باشی؟ با تفکرات خانوادت این زندگی که دلت باهاشه خیلی ریسک داره .نمیخوام بگم علاقه بعد ازدواج به وجود میادا ولی اصلا به امید کسی که با اینکه شرایطتو میدونه ولی حاضر نیست بیاد خواستگاری نباش و وقتی برای ازدواج سفید میگه یعنی فقط به فکر نیاز جنسی خودشه نه نیاز روحی خودت و خودش

➰ تـو فقـط قسـمتی از مـن رو میشنـاسی؛ مـن یک جهـان پـر از رازم..🌱
با هم زندگی میکنن درحالی که اسمشون تو شناسنامه همدیگه نیس

وا به حق چیزای نشنیده تا حالا نشنیده بودم🙄🙄اسی این کارو نکنا ابروت میره خیلی زشته که شاید اون اقا عشقته اما احتمال زیاد تو عشقه اون نیستی

خدایا شکرت واسه سلامتی و ارامشی که داریم🥰
2706