2726
عنوان

شما تو این دوره زمونه

173 بازدید | 26 پست

ماشين دست کسی امانت میدین؟؟ 

اگه اره دست چه کسانی 

اگه نه چرا

ماشین یک ملیاردی و برای یک روز

از ته دلم دعا میکنم هرکسی این متن و میخونه هر مشکلی داره حل بشه و آرامش و رفاه کامل داشته باشه.. لطفا شمام دعا کنید من طعم خوشبختی رو بچشم و از زندگی لذت ببرم و گذشته هارو رها کنم🙏🙏🙏🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

نه

تا حالا نه ماشین دادیم دست کسی نه از کسی قرض گرفتیم

کلا نمیتونیم بدون ماشین باشیم

اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌

یاد فیلم آینه بغل افتادم

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا
یک میلیارد به حرف نیستا بعدم بستگی داره به چه کسی میدینش 

همین دیگه 

مثلا به کسی که خیلی خوبه براتون 

از ته دلم دعا میکنم هرکسی این متن و میخونه هر مشکلی داره حل بشه و آرامش و رفاه کامل داشته باشه.. لطفا شمام دعا کنید من طعم خوشبختی رو بچشم و از زندگی لذت ببرم و گذشته هارو رها کنم🙏🙏🙏🙏
ترجیحاً خیر ! استثنا داره با توجه به شرایط !

مثلا کسی که خیلی خوبی براتون داره

بستگی به قدرت مالی شخص داره مثلا یک میلیارد ماشین سرمایه بزرگیه برا من ... نمیدادم.. 

اگه ده میلیارد سرمایه داشتین

2706