2726

دگ چی میخوان خدا همه بهشون داده خوشگلا اگه به جایی نرسن تقصیر خودشون بوده ولی زشتا کسی تو جامعه بهشون توجه نمیکنه به اندازه خوشگلا قبولشون نداره 

نظرتون چیه خوشگلای اطرافتون الان به کجا رسیدن ؟

امیدوارم بتونم با جون و دل کمک کنم و در زمینه ای که میدونم نظر بدم و راهنمایی کنم و از خدا همینو برای خودم میخوام امیدوارم اینجا 

البته خودم دیدم برعکسش رو هم ولی خب خوشگلا از همه لحاظ خوشبحالشونه و شادن 

امیدوارم بتونم با جون و دل کمک کنم و در زمینه ای که میدونم نظر بدم و راهنمایی کنم و از خدا همینو برای خودم میخوام امیدوارم اینجا 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

توی عروسی خواهرم دوتا از فامیلها بهم گفتن از همه خواهرات قشنگ تری ولی حیف اضافه وزن داری خیلی دلم شکست به اونا نتونستم بگم اما بیماری دارم که نمیتونم لاغر بشم 

زیبایی همه چیز نیست اما من با وجود اینکه خیلی چیزها دارم اما از آرامش محرومم و حسرت میخورم

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
توی عروسی خواهرم دوتا از فامیلها بهم گفتن از همه خواهرات قشنگ تری ولی حیف اضافه وزن داری خیلی دلم شک ...

ای جانم 

نگران نباش عوضشو میبینن ینی چی مسخره میکنن 🤨🤨🤨

کم کاری تیرویید داری شما ؟

ای جانم  نگران نباش عوضشو میبینن ینی چی مسخره میکنن 🤨🤨🤨 کم کاری تیرویید داری شما ؟

نه عزیزم

نمیدونم چیه انواع رژیم و دکتر و دارو اما بیفایده

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2706