2726
عنوان

اگه اشناتون خیلی لاغر شده باشه

233 بازدید | 19 پست

سلام.اگه اشناتون(زن داداش یا خواهرشوهری کسی)خیلی لاغر شده باشه وقتی بعد از چندماه ببینیدش بهش میگید که لاغر شده یا نه؟

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
اره

منم میگم ولی خواهرشوهرم بعد از نه ماه منو دید که سی کیلو کم کردم(پنج سایز)اصلا نگفت بهم.منتظر بودم بگه چون همیشه چاقیم رو میزد تو سرم

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه عزیزم به ما مربوط نیست این چیزا کسی لاغر یا چاق بشه سرمون تو زندگی خودمون باشه بهتره

میدونی یه مرحله هست بالاتر از تلاش کردن بهش میگن رها کردن، یه جایی تنها چاره ایی که برات میمونه رها کردنه.😉
2728
منم میگم ولی خواهرشوهرم بعد از نه ماه منو دید که سی کیلو کم کردم(پنج سایز)اصلا نگفت بهم.منتظر بودم ب ...

حسود بوده         من بهت تبریک میگم      دمت گرم با اراده 

تو نی نی سایت  همه قدا بالای 170  وزن 65  هیکل ساعت شنی چشم سبز عسلی   نچرال و بدون عمل😀همه فامیل شوهر  بد و بی کلاس  خانواده خودشون عالی و بافرهنگ 😁اگه بگی وای چه زشتم عکس بزاری  همه میان دلداری و بهت ثابت میکنن  آنجلینا جولی  هستی وخودت خبر نداشتی 😂اگرم بیای بگی وای چقدر خوشگلم و عکس😎  اینقدر میکوبنت که باورت میشه سمندونی بیش نیستی😭  آهان یه چیزی هم یادم اومد   عاشق عکسن  حتی اگه عکس ملحفه  سفیدباشه  تازه کلی کو  کو   هم میکنن 😐هیچ وقت هم هیچ چیز  در سلیقه شون نیست 😩 یه سایت خطرناکه که هر کی واردش میشه   معتاد شده شدید  هیچ جوره هم ترک نمیکنه 😱 خلاصه در یک کلام  😆     نی نی سایت   سرزمین عجایب 😜
عموما بیان میکنن.اما درست نیست

اخه من خودم با شور و شوق اگه کسی لاغر بشه میگم وای چقدر قشنگ شدی و اینا

حسود بوده         من بهت تبریک میگم      دمت گرم با اراده

مرسی عشقم.اخه هرمی میگه خیلی خوشحال میشم و انرژی میگیرم

منم میگم ولی خواهرشوهرم بعد از نه ماه منو دید که سی کیلو کم کردم(پنج سایز)اصلا نگفت بهم.منتظر بودم ب ...

مهم اینه که الان خودت خوشحالی وحس خوبی داری عزیزم ولشون کن مهم نباشه برات  

مهم اینه که الان خودت خوشحالی وحس خوبی داری عزیزم ولشون کن مهم نباشه برات    

عزیزمی.مرسی گلم

عزیزمی.مرسی گلم

عزیزم سلام خوبی عذر می خوام مزاحمتون شدم من۲۷ عملمعده دارم با دکتر پازوکی خیلی دودلم که اسلیو کنم یا بای پس می ترسم بایپس کن باز بعد چند سال چاق شم راهنماییم میکنی

سلام دوستام من یه پیچ اینستاگرام آشپزی دارم خوشحال میشم حمایتم کنین و نظراتتون و بهم بگین ایدی پیجم arina-family.منتظرتون هستم عشقا 😘😘😘😘
2706