2733
2734
عنوان

پول یا مردونگی

327 بازدید | 38 پست

اگ یکی واقعا عاشقتون باشه و تمام معیارهاتون رو داشته باشه و باهاش احساس ارامش دارید ولی پول نداره واسش صبر میکنید 

یا

کسیو انتخاب میکنید ک خوش گذرون و اهل دود و ایناس ولی خیلی پولداره؟؟؟؟؟؟

❤پُشتِ من خدا بوده همیشه❤

صدرصد اولی بین این دو مورد

حافظ کل قرآن 😍من یڪ دختر چآدریم😊شاد و پر نشاط☺️سر زنده و پرڪآر😉قرآن ونهج البلاغه اگر میخوانم ... رمآن هم می خوانم😍پآی سجاده اگر گریه میکنم😭خنده‌هام بین دوستام تماشایی است😅من اگر چادر سرم میکنم☝️نقاشم هستم✏️خطم هم خوبه ✍🏻حرف های دخترونم هم سر جاشه🤪شوخۍ هاۍ دوستانه هم میکنم😆تئاتر و سینماهم‌میرم البته‌نه هرفیلمی🙃کوه هم میرم با حفظ حجابم🏔من‌قشنگ تر ازدنیای‌خودم سراغ ندارم😍 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

پووووول

ولی خودم عشق و انتخاب کردم

بعدش فهمیدم عشقونمیشه گذاشت لا نون و خورد

(شروع ازمهرماه۹۹)        وزن شروع:۹۴☹---'وزن فعلی:۸۹/۶۰۰😎89/100😊۸۸/۶۰۰🥰-۸۶/۶۰۰🧚‍♀️💃--وزن هدف اول:۸۰kg😇🥰💪

در عمل اولی رو انتخاب کردم و بعد از ۱۰ سال میگم باز برگردم عقب همین مورد انتخابمه . اصلا شک نمیکنم . 👌👌👌👍🏾

بنویسید که این مرده به عشق - بر سر قبر خویش گریه نکرد - میلاد مزارش هم که رسید - غم را با دل خویش لمس نکرد
2706