2737
2734

ی خانومی ازمن فال گرفت وگفت که علاقه دیده میشه بین عشقتون ولی ی سنگینی باعث میشه برنگرده باید رفع سنگینی کنید تا برگرده نظرشما چیه؟

فردا برای عذرخواهی دیر است امروز زخم‌نزن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم بستگی به باور خودت داره اگه به فال اعتقاد داری درسته اگه نه که هیچ

من خدا را در قمقمه ای آب یافتم .در عطر کوچه باغ های کودکی؛در خلوص بعضی کتابها؛حتی نزد بی دینان؛اما تقریبا هیچ گاه وی را نزد کسانی که کارشان سخن گفتن از اوست .نیافته ام .....
هیچ نظری ندارم مگه کسی جز خدا از اینده میدونه؟ا ینده نوشته نشده

من يجا فال كرفتم تمام كذشته مو به مو برام كفت اينده رو با جزييات برام كفت فقط شاخ در نياوردم بعضيا واقعا اينكارن و بلدن 

2738
من يجا فال كرفتم تمام كذشته مو به مو برام كفت اينده رو با جزييات برام كفت فقط شاخ در نياوردم بعضيا و ...

عزیزم اینده رو خودت میسازی شاید انقدر فکر کردی که اتفاق افتاده

اگر اینطور باشه که ما ادما موجوداتی بی اختیاریم که همه چیمون نوشته شده و نقش عروسک داریم تو دنیا

قوی باش..اگر نیستی تظاهر کن
عزیزم اینده رو خودت میسازی شاید انقدر فکر کردی که اتفاق افتاده اگر اینطور باشه که ما ادما موجوداتی ...

درسته اما كذشته و اتفاقاتم خودم بهش فكر كردم ?يا براي يكي كرفتم بدون اينكه طرف بدونه بازم همون حرفايي ك زد اتفاق افتاد براش اونكه خبر نداشته .

درسته اما كذشته و اتفاقاتم خودم بهش فكر كردم ?يا براي يكي كرفتم بدون اينكه طرف بدونه بازم همون حرفاي ...

بنظرتون دفع سنگینی برای بازگشت جواب میده؟؟

فردا برای عذرخواهی دیر است امروز زخم‌نزن
درسته اما كذشته و اتفاقاتم خودم بهش فكر كردم ?يا براي يكي كرفتم بدون اينكه طرف بدونه بازم همون حرفاي ...

نه عزیزم

گذشته فرق داره..چیزیه که اومده و همه باخبرن

طرف باید موکل داشته باشه که بتونه گذشته و حال رو بگه

اما اینده رو خودت میسازی و بس

نظر شما هم محترمه

موفق باشی گلم

قوی باش..اگر نیستی تظاهر کن
2706