2726
عنوان

کتاب ترسناک

229 بازدید | 24 پست

کسی کتاب قصه های عامیانه ترسناک رو خونده؟ داستانهای قدیمیه نه از این چرندیات جدید.خیلی هم تسناکه  پیرزنه ماما بود میره یه حموم متروکه یه زنرو بچه دار میکنه. بعد بجای دستمزد بهش پوست پیاز میدن عصبانی میشه ولی هیچی نمیگه بعد میاد میبینه همش طلا و یاقوته  

کاربر مرد هستم. هنگام ریپلای ، وارد جزييات نشوید.

داستانش ترسناک نبود که😂

تویی که داری امضامومیخونی👈👈 اگه جایی بیعدالتی دیدیو از شدت خشم بدنت به لرزه افتاد بدون یکی از رفیقامی 💛💚💛💚اگه یه احمق بیمغز به جنسیتت توهین کرد و تو ساکت موندی به شدت حقیر و پستتر از اونی/پستتر از اونا آدمایی هسن که فارغ از علاقه به یه جنسیت خاص دارن خودشونو پاره میکنن تا بچشون پسر بشه تنفرم نسبت به اینا در قالب کلمه نمیگنجه زبونم قاصره در مقابل این آدمایی که اسم خودشونو گذاشتن زن بعد به نفع جنس مقابل عمل میکنن برا همیشه داغ بچه رو دلتون بمونه که ایقد دختر رو پست نکنینفقط میتونم بگم خیلی بیغرتی که جنس خودتو کوچیک میکنی مغزکپکی عقبمونده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من دوتا رمان ترسناک خوندم پشت دستمو داغ کردم 

یکیش اتاق کاهگلی بود که میگفتن مبنای واقعیت داره یکیم جن گیری شیدا که جلد دو همن بود و خیلی صحنه سازیاش وحشتناک بود نصفه خوندمش ولی یادش میوفتم واقعا میگرخم

داستانش ترسناک نبود که😂

ولی قشنگه ترسناکم هست. مثلا چی ترسناکه؟ اون مبلهایی که ادمهارو توی خودشون حل میکنن میخورن؟   این فقط یکی از داستاناشه

من دوتا رمان ترسناک خوندم پشت دستمو داغ کردم  یکیش اتاق کاهگلی بود که میگفتن مبنای واقعیت داره ...

من یکی خوندم خیلی وقت گرفت. یه خونه بی انتها بود توش مبلهایی بود که مینشستی روی اونا ادم رو حل میکردن و مثلا میخوردن. کل ترسش همین بود. از اون به بعد دیگه جدید نمیخونم

من یکی خوندم خیلی وقت گرفت. یه خونه بی انتها بود توش مبلهایی بود که مینشستی روی اونا ادم رو حل میکرد ...

نه این دوتا این مدلی نبودن در مورد یه خونه ی جن زده بود اتاق کاهگلی ‌‌ و داستان جذابی داشت ولی جاد دوشو واقعا نتونستم بخونم برای من خیلی ترسناک بود مخصوصا که روزا تا شبم خونه تنها بودم هی منتظر اتفاقات توی جلد دو بودم

2706