2733
2739
عنوان

یه بچه دوماه مرده و زنده شده

782 بازدید | 33 پست

من ایلامیم 

چند روز پیش گفتن یه بچه دوماهه مرده. بچرو گذاشتن سردخونه 😭 بعد دو روز اون مردی که خواسته خاکش کنه دیده بچه سینش تکون خورده بعد سرشو گذاشته رو قفسه سینش فهمیده بچه زندس .....

سریع انتقالش داده بیمارستان 

خداروشکر الان حالش خوبه

اگه شما جای پدر و مادر اون بچه بودید به اون دکتری که مرگ بچرو تایید کرده رضایت میدادید؟

تصور کنید یه بچه دوماهه دو روز تو سرد خونه بوده 

هرکیم فک میکنه سرکاری بره تو گوگل سرچ کنه 

ار شاید 

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

زنده هم باشه بچه تو یرد خونه میمیره دیگه

خدایااا کوچولوی توراهیم رو به تو میسپارم😍خودت به سلامتی برسونش به دستم👶♥️دختر قشنگم خوش اومدی به زندگیمون قول میدم واست بهترین مامان دنیا بشم توام قول بده که به خدا بگی که"خداایا منو صحیح و سالم بذار توبغل مامانم"منتظرتم💖💗👩‍👧👧
2738

من انقده خوشحال میشدم اززنده شدن بچم ک دیگه شکایت یادم میرف

زیباترینم 💙روزی تورا در درونم حس خواهم کرد حس گرمی تو تمام رگ های مرا پرمیکند گویا دوباره عاشق خواهم شد کوچولوی من ..دنیای من.. تو وصل میشوی ب بهشت ومن وصل میشوم ب تو .. و بهشت اینگونه کشیده میشود ب زیرپاهای من ..
2706