2733
2734
عنوان

خانومای عزیز تو خواستگاریتون چی پوشیدید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 758 بازدید | 76 پست

شماهمون ساقی تواینستاگرامی؟

یافقط اسم اونو گذاشتی ومثل اون سلام میکنی،

بی معرفت نیستم.،ولی مزاحم آدمی که مشغول فراموش کردنمه نمیشم😕حتی اگر روزی هزار بار توخودم بشکنم.توبگو غرور!من میگم شعور😄😜

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
فکر کنم حجاب بهتر . چادر نه ولی ی لباس شیک پوشیده

عقاید متفاوته گلم

از من رشتمو نپرسید، خطر لو رفتن دارم، نمیگم(': - با  هم از دست زمان فرار میکردیم... حالا دنبال همون شبا میگردیم... نموند برامونم هیچ احساسی🫀🥃💊... کاربری دو تا دوست قدیمی، ساقی و کیمیا😄🖐🏻 یکیمون مجرده اون یکی متاهل فکر بد نکنید🫶 خواهشا کاری نکنید نی نی یار تعلیقمون کنه همه کاربریای قبلیمون ترکید مجبور شدیم کاربری مشترک بزنیم دیگه سیمکارتامون ته کشیده آخریشه به خدا🫠🥲
خواستم درباره مدل و رنگ لباساشون بگن تنوع رو ببینیم

من خودم قبلا تونیک ،،سارافون و کت شلوار پوشیدم ولی این مدت که شومیز و دامن مد شده شومیز دامن میپوشم

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
2738
چند جلسه بود خب  یبار دامن بنفش و شومیز صورتی  طوسی کمرنگ پررنگ  طوسی سرخابی  ...

😍😍😍

صورتی ملایم دوستتت

از من رشتمو نپرسید، خطر لو رفتن دارم، نمیگم(': - با  هم از دست زمان فرار میکردیم... حالا دنبال همون شبا میگردیم... نموند برامونم هیچ احساسی🫀🥃💊... کاربری دو تا دوست قدیمی، ساقی و کیمیا😄🖐🏻 یکیمون مجرده اون یکی متاهل فکر بد نکنید🫶 خواهشا کاری نکنید نی نی یار تعلیقمون کنه همه کاربریای قبلیمون ترکید مجبور شدیم کاربری مشترک بزنیم دیگه سیمکارتامون ته کشیده آخریشه به خدا🫠🥲

😂😂ی لحظه فک کردم همون ساقیه اینستایی

یه معمار کوچولو 👷🏻‍♀️ک نویسنده هم هست✍🏻😍 و ی گوینده خوش ذوق ک برای مناسبت‌های قشنگ شما(مثل تولد عزیزانتون،سالگردازدواج و...)و حتی کتاب قصه صوتی ب اسم نینی هاتون میتونه کمکتون کنه😁💜برای اطلاعات بیشتر بهم درخواست دوستی بدید عزیزای دلم💋🌱
هنوز بابام راهشون نداده تا بپوشم😞 ولی شومیز و شلوار 

عزیزم انشالله میپوشی😍❤️

پس چرا میپرسی

تا بگن چی پوشیده بودن نظرات متفاوتو بخونیم

2706