2726

از بچگی روی درس حساس بودم!

از درس نخوونده بودن پدر و مادرم خجالت می کشیدم! به دوستام گاهی حسادت می کردم که با پز از پدر یا مادر کارمند و درس خوانده اشون حرف می زدم!

بزرگتر که شدم، خانم هایی که استادم بودن رو می دیدم که همسرشون هم هییت علمی هست، فرزندانشون تووی یک خانواده تحصیلکرده به دنیا اومدن، عجیب بهشون غبطه می خوردم... مخصوصا اونایی که زن و شوهر هم رشته بودن، با خودم می گفتم: خوشبحالشون، چی میشد منم با یه هم رشته ای این مدلی ازدواج می کردم؟! 

چی میشد زندگی منم شبیه اونا میشد............

درس و تحصیلات نقطه ضعف من هست، نقطه ضعف بزرگم! 

می دونم تحمل مردی که نتوونم به لحاظ علمی بهش افتخار کنم رو ندارم!

خدایا چی میشد، زندگی منم مثل خیلی های دیگه، با همسری تووی رشته و حیطه کاری خودم رقم می خورد؟!!!!

دلم خیلی می گیره! وقتی بهم میگن مجرد موندی حتما سخت گیری، مجرد موندی، فکر آینده ات باش، هر کی اومد فقط قبول کن

دلم می گیره وقتی.........

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

هرکس معیاری داره. ولی پافشاری روی یک معیار واقعا منطقی نیست. الان آمارها نشون میده تعداد تحصیلکرده های بیکار خیلی زیاده از کسایی که دیپلمه هستن و یا زیر دیپلم. مهم داشتن یک شغل خوبه و اخلاق خوب این ۲تا مهم ترین معیاره . زیر یک سقف همه چی فرق داره.

#vegan غذای من تپش قلب هیچ موجود زنده ای را نمی گیرد 🌿🌱🤍💚🕊
2706