2733
2739

سلام من دیدم که بعضیا از برنامه adobe connect  لینک میفرستن و هرکس بخواد میتونه توی اون کلاس شرکت کنه

تو گوگل سرچ کردم اما نفهمیدم چجوریه

کسی میدونه چجوری میشه کلاس آنلاین تشکیل داد؟

هر کس بخواد که نمیتونه

🖤🖤👋🏻     آفلاین میشم تا وقتی حالم خوب بشه  دلم طاقت غصه نداره ۱۴۰۰/۲/۳😔💔 خدایا این دفعه نه دیگه تو رو به بزرگیت قسم بزار پایدار بمونه ،یه صلوات مهمونم میکنین🙏🏻 خدا تا دوماه دیگه😭😭به بزرگی خودت قسم داغونم خودت که میدونی بنده هات نمیدونن خودشم نمیدونه😭😭😭😭التماست میکنم اقلن کاری کن اون درک کنه خدایا بزار برسیم بهم خدایا 😭😭ما مال همیم مگه نه؟؟؟؟خدایا قلبم داره منفجر میشه😭😭😭😭خدافظ تا ۱۱تیر

با پس ورد باید وارد شد 

🖤🖤👋🏻     آفلاین میشم تا وقتی حالم خوب بشه  دلم طاقت غصه نداره ۱۴۰۰/۲/۳😔💔 خدایا این دفعه نه دیگه تو رو به بزرگیت قسم بزار پایدار بمونه ،یه صلوات مهمونم میکنین🙏🏻 خدا تا دوماه دیگه😭😭به بزرگی خودت قسم داغونم خودت که میدونی بنده هات نمیدونن خودشم نمیدونه😭😭😭😭التماست میکنم اقلن کاری کن اون درک کنه خدایا بزار برسیم بهم خدایا 😭😭ما مال همیم مگه نه؟؟؟؟خدایا قلبم داره منفجر میشه😭😭😭😭خدافظ تا ۱۱تیر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بله من دانشجوهام با ادوبی و خودمم حتی از اینترنت دانلود کنید و نصب کنید ورژن اخرشو نصب کنید

من خودمم دانشجو ام و کلاس هام با اون تشکیل میشه میخوام قبل از ارائه با اون با دوستام چک کنیم 

2738
من خودمم دانشجو ام و کلاس هام با اون تشکیل میشه میخوام قبل از ارائه با اون با دوستام چک کنیم 

لینک کلاس رو از همکلاسیاتون بگیرید و وارد شید یا توی درس مربوطتتون توی پرتال خودتون برید روی درس بزنید جوین شدن ب کلاس میاد روش بزنید مستقیم جوین میشید

میتونه اخه فک کنم 

هر کسی که نمیتونه.اول باید لینکو داشته باشی.بعد با ش دانشجویی وارد بشی.اگه هم جالت مهمان بری باید اسمتو بنویسی تا استاد اجازه ورود بده.بعضی استادا هم که کلا ورود مهمان ذو میبندن

من هر شب به امید یه معجزه بزرگ میخوابم...به امید اینکه وقتی چشمامو باز میکنم تو کنارم نشسته باشی...با دستای کوچولوت بزنی رو صورتم و منو صدا کنی....روی پاهای کوچولوت وایسی و بپری بغلم🥲🥲🥲من تمام نی نی سایتی ها رو انسان های محترمی میدونم......به عقاید و نظرات همشون احترام میذارم ولی این رو دلیلی نمیبینم که نظر خودم رو نگم همه ما انسانیم،موجود اجتماعی هستیم پس لازمه عقایدمونو باهم به اشتراک بذاریم.تبادل نظر کنیم.....گاهی لازمه تغییر بدیم نظراتمونو.....پس دوست عزیزم اگه با نظرم مخالفی میتونی ریپ بزنی و نظرتو بگی من این توانایی رو دارم  که با هم تبادل نظر کنیم
نه چجوری خودم کلاس تشکیل بدم و لینک بگیرم؟؟

شما تشکیل نمیدید ، از طرف دانشگاه برای هردرس و استاد لینک میزارن وارد بشید ، مثلا دانشگاه ازاد وادانا ، برای دانشگاه علوم پزشکی .... و هر دانشگاهی متفاوتن

شما تشکیل نمیدید ، از طرف دانشگاه برای هردرس و استاد لینک میزارن وارد بشید ، مثلا دانشگاه ازاد وادان ...

میدونم اینا رو 

دانشگاه ک معلومه خودش تشکیل میده

ولی من دیدم موسسات آزاد هم خودشون تشکیل میدن

من خودم میخوام میتینگ تشکیل بدم

هر کسی که نمیتونه.اول باید لینکو داشته باشی.بعد با ش دانشجویی وارد بشی.اگه هم جالت مهمان بری باید اس ...

😐😐😐😐😐

یه ساله کلاس های دانشگام اینجوری تشکیل میشه 

واسه اون نمیگم

خودم میخوام میتینگ تشکیل بدم 

😐😐😐😐😐 یه ساله کلاس های دانشگام اینجوری تشکیل میشه  واسه اون نمیگم خودم میخوام میتینگ تش ...

اینو نمیدونم.

من هر شب به امید یه معجزه بزرگ میخوابم...به امید اینکه وقتی چشمامو باز میکنم تو کنارم نشسته باشی...با دستای کوچولوت بزنی رو صورتم و منو صدا کنی....روی پاهای کوچولوت وایسی و بپری بغلم🥲🥲🥲من تمام نی نی سایتی ها رو انسان های محترمی میدونم......به عقاید و نظرات همشون احترام میذارم ولی این رو دلیلی نمیبینم که نظر خودم رو نگم همه ما انسانیم،موجود اجتماعی هستیم پس لازمه عقایدمونو باهم به اشتراک بذاریم.تبادل نظر کنیم.....گاهی لازمه تغییر بدیم نظراتمونو.....پس دوست عزیزم اگه با نظرم مخالفی میتونی ریپ بزنی و نظرتو بگی من این توانایی رو دارم  که با هم تبادل نظر کنیم
2706