2733
2734

کسی هست توای اوضاع کروناراهنمایی کنه..پشت سرم سمت چپ هرازگاهی انگارنبض یه نقطه دردمیکنه مث نبض میزنه خدایاچیه توروخداراهنمایی کنیدنگرانم لطفا

خدایا بابت همچی شکرت 🙌🌹اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم..🌹ختم سوره طه ظرفیت۱۰نفردرواتساپ هرکس مایل هست بگه تاادد کنم🙌🙌🙌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
فشارت تنظیمه؟

نمیدونم باردارم نمیتونم دکتربرم تواین اوضاع دوهفته پیش که رفتم فشارم خوب بود

خدایا بابت همچی شکرت 🙌🌹اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم..🌹ختم سوره طه ظرفیت۱۰نفردرواتساپ هرکس مایل هست بگه تاادد کنم🙌🙌🙌
2738
کم خونی یا کمبود آهن میتونه باشه

باردارم قرص اهنم میخورم

باردارم قرص اهنم میخورم

به سلامتی ایشالا که چیزی نیست💚

یا رب تو چنان کن که پریشان نشوم      محتاج برادران و خویشان نشوم     بی منت خلق خود مرا روزی ده     تا از در تو بر در ایشان نشوم

برامن چن روزه انگار یه مایع تو سرم میریزه پایین امروزم سمت چپم تیر میکشه دردش میزنه توی چشمم

من وکالت زندگی ام را به⁦❤️⁩خدا⁦❤️⁩داده ام چرا که خدای من بهترین وکیل است، وطبق ماده ۶۶۷ق.م وکیل بایدمصلحت موکل خود را به بهترین شکل مراعات کند.
خوبی؟؟؟؟ هستی؟؟؟

گلم باردارم ازهردردی میشم پرازاسترس هزارتافکرمنفی بدمیکنم

چیزی نیست از عصبی شدن خیلی زیاد میشه منم میشم پشت سرم چند تا میزنه

انشاالله توروخدادعاکنیدبرطرف بشه باردارم نگران

اگه بری فشارت چک بشه خوبه.نبض پشت سر میتونه علائم فشار بالا باشه.مخصوصا الان که بارداری.

واقعا..برم درمانگاه؟

2706